Usługa

Usługa BlackBerry MIXtura

Smartfon z Usługą BlackBerry to mobilny dostęp do poczty, portali społecznościowych, transmisji danych, niezawodnych aplikacji, gier oraz Internetu.

Opis usługi

Smartfon BlackBerry® wraz z Usługą daje Ci mobilny dostęp do poczty, portali społecznościowych, transmisji danych, niezawodnych aplikacji, gier oraz Internetu.

Dzięki usłudze BlackBerry Ty i Twoi znajomi możecie swobodnie kontaktować się ze sobą za pomocą portali społecznościowych (Facebook, Twitter, MySpace), czatować online’owo bez dodatkowych kosztów na BlackBerry Massenger® oraz odbierać i wysyłać wiadomości email, tak jakby to były SMS-y lub MMS-y w domu czy w podróży. Poszukiwacze informacji będą zachwyceni niezawodną przeglądarką internetową – BlackBerry Browser® oraz multimedialnymi możliwościami smartfonów. Rozwiązania zastosowane w ramach usługi BlackBerry pozwalają dodatkowo na bezpieczne i tanie surfowanie również zagranicą – dzięki modułom szyfrującym w telefonach oraz maksymalnej kompresji danych. W ramach usługi BlackBerry otrzymujesz nielimitowany transfer danych realizowany poprzez APN blackberry.net na terenie całego kraju.

W ramach usługi BlackBerry otrzymujesz nielimitowany transfer danych realizowany poprzez APN blackberry.net na terenie całego kraju.

Kluczowe funkcjonalności:

  • push email - wiadomości są automatycznie pobierane z serwera i wysyłane na telefon
  • niezawodny chat - BlackBerry Messenger®
  • przeglądarka internetowa - BlackBerry Browser®
  • portale społecznościowe (Facebook, Twitter)
  • kompresja i bezpieczeństwo (niższe koszty w roamingu)
 

Aktywacja i deaktywacja:

Zaloguj się na stronie Play24 i wybierz odpowiednią Usługę

Prez telefon za pomocą poniższego kodu:

  Aktywacja Dezaktywacja Sprawdzenie czy usługa jest aktywna
Przez krótki kod *111*224*1# *111*224*2# *111*224*3#

Po aktywacji usługi zalecane jest wyłączenie i ponowne włączenie smartfonu BlackBerry®.

 

Konfiguracja konta email:

Konfiguracji kont email najłatwiej dokonać w smartfonie BlackBerry® klikając kolejno:

  • Menu
  • Konfiguracja
  • Ustawienia kont email

lub na stronie playmobile.blackberry.com

 

Cennik:

Koszt usługi Play email on BlackBerry® smartphone dla użytkowników Play MIXtura to jedyne 10,00 zł z VAT
Usługa jest cykliczna i będzie przyznawana z każdym pierwszym dniem miesiąca, o ile użytkownik nie zleci jej dezaktywacji, nie będzie miał odpowiedniej liczby środków na koncie lub utraci ważność na połączenia wychodzące.

 

Dokumenty

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce Prywatności i Cookies.