Usługa

Uczymy ratować

Aplikacja Uczymy ratować to praktyczna instrukcja udzielania pierwszej pomocy.

Opis usługi

Aplikacja Uczymy Ratować to podręczny poradnik, który pokazuje, w jaki sposób należy udzielać pierwszej pomocy. Jest podzielony na kilka części poświęconych najbardziej typowym sytuacjom, w których nasza interwencja może okazać się niezbędna.

Aplikacja przedstawia krok po kroku kolejne czynności, jakie należy wykonać przy udzielaniu pierwszej pomocy. Znajdziesz tam kilka scenariuszy wraz z ilustracjami, które ułatwią Ci działanie w stresowej sytuacji. Aplikacja zawiera także listę niezbędnych numerów alarmowych.

Dzięki aplikacji przypomnisz sobie, jak zapewnić bezpieczeństwo na miejscu wypadku i sprawdzić przytomność poszkodowanego, kiedy wezwać pomoc, wykonać podstawowe zabiegi reanimacyjne czy użyć AED – defibrylatora (urządzenie służące do pobudzenia akcji serca).

Warto pamiętać, że aplikacja Uczymy ratować nie jest leksykonem medycznym ani podręcznikiem ratownictwa. To zbiór najbardziej elementarnych i potrzebnych każdemu informacji; od ich zastosowania może zależeć np. życie ofiary wypadku.

 

Jak pobrać i zainstalować aplikację?

Aplikacja została przygotowana w wersji dla systemu Android i dla iOS.
Można ją pobrać w Google Play lub w AppStore

 

Cennik

Pobranie i korzystanie z aplikacji Uczymy Ratować jest bezpłatne.

 

Dokumenty