Usługa

Play office email on BlackBerry smartphone

BlackBerry to mobilny dostęp do e-maila, telefonu, transmisji danych, portali społecznościowych, gier i internetu.

Opis usługi

Play office email on BlackBerry® smartphone (BES) to rozwiązanie dla większych firm posiadających własną infrastrukturę IT.

Dzięki usłudze BlackBerry® Ty i Twoi pracownicy możecie swobodnie odbierać i wysyłać wiadomości email, tak jakby to były SMS-y lub MMS-y w biurze czy w podróży bez konieczności dostępu do firmowego komputera. Rozwiązanie BlackBerry® daje użytkownikowi mobilny dostęp do emaila, telefonu, transmisji danych, portali społecznościowych, aplikacji, gier i Internetu za pomocą terminala BlackBerry® smartphone. Jego funkcjonalność odpowiada zarówno na potrzeby pojedynczego użytkownika jak i firm o różnej skali i profilu. W ramach usługi BlackBerry® klient otrzymuje nielimitowany transfer danych realizowany poprzez APN blackberry.net na terenie całego kraju.

Rozwiązanie to pozwala pracownikom na bezpieczny, zdalny dostęp na terminalach BlackBerry® do ich systemu pocztowego email Microsoft® Exchange, IBM® Lotus® Domino® lub Novell® GroupWise® na terminalu BlackBerry® smartphone mając dostęp do kalendarza, firmowej książki adresowej, zadań, notatek oraz firmowych aplikacji i Intranetu. Usługa zapewnia synchronizację i daje gwarancję bezpieczeństwa komunikacji pomiędzy serwerem pocztowym i terminalem.

Dzięki kompresji danych w BlackBerry®, w jednej z najniższych stawek na rynku za 1MB – 4,07 zł (5 zł z VAT) w UE i wybranych krajach klient nie musi obawiać się wysokiego rachunku.

Aktywacja i dezaktywacja

Usługę można aktywować, kontaktując się z Doradcą Biznesowym.

Konfiguracja konta e-mail

Konfiguracji kont email najłatwiej dokonać w smartfonie BlackBerry® klikając kolejno:

  • Menu,
  • Konfiguracja,
  • Ustawienia kont email

lub na stronie playmobile.blackberry.com.

Cennik

Koszt usługi Play office email on BlackBerry® smartphone dla Klientów Biznesowych: 80 zł + VAT.

Dokumenty

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce Prywatności i Cookies.