AutoMapa Play

to nagradzana i najchętniej kupowana w Polsce aplikacja nawigacyjna.

Aktywujaplikację AutoMapa Play

Bezpłatny pierwszy
miesiąc

Oferta cenowa Auto Mapy

AutoMapa Play Europa

AutoMapa Europa to kompletna mapa nawigacyjna Europy. Stanowi połączenie danych mapowych Polski dostarczonych przez firmę Geosystems z aktualnie najlepszymi, dostępnymi na rynku, danymi 44 krajów Europy.

Wyszukiwanie miejsc docelowych i nawigacja na obszarze całej Europy nie wymaga przełączania map - są one połączone w jedną spójną całość, łączącą zalety najbardziej szczegółowych map z wersji Polska oraz ogólnoeuropejski zasięg map.

44
krajów
europy

Miesięczna opłata za AutoMapa Play Europa to 23,99 zł.

AutoMapa Europa na terenie Polski udostępnia wszystkie możliwości, jakie oferuje AutoMapa Polska.

Uruchom usługę AutoMapa Play lub AutoMapa Play Europa i nie martw się opłatami.

Opłatę w wysokości 13,99 zł lub 23,99 zł doliczymy do Twojego rachunku za telefon.

 • Wyślij SMS

  o treści START na numer 660 jeśli chcesz uruchomić AutoMapę Play lub na numer 661 jeśli chcesz uruchomić AutoMapę Play Europa.

 • Pobierz aplikację

  na swój telefon lub tablet.
  Zainstaluj AutoMapę Play.

  Jak pobrać
 • Przetestuj nawigację

  przez pierwszy miesiąc za darmo!
  Po tym okresie opłaty zostaną doliczone do Twojego rachunku.
  Pierwszy miesiąc za darmo nie dotyczy AutoMapy Play Europa

Ważne – przeczytaj przed włączeniem usługi.

Wysłanie SMSa aktywacyjnego oznacza, że akceptujesz regulamin usługi i chcesz korzystać z niej od razu. Od chwili rozpoczęcia świadczenia usługi nie będzie możliwe odstąpienie od usługi w ciągu 14 dni. Zamówienie usługi wiążę się z obowiązkiem zapłaty (po okresie bezpłatnym, jeśli wcześniej nie korzystałaś/eś z usługi). Usługę włączamy na czas nieokreślony. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z usługi wysyłając SMS o treści STOP na numer: 660 (AutoMapa Play), 661 (AutoMapa Play Europa).

 • Jak to działa?

  Aktualne trasy również off-line!

  Bezbłędna nawigacja bez korków! AutoMapa Android to najskuteczniejsze połączenie map off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze. Nawet, gdy nie ma zasięgu GSM ani Wi-Fi. Dostęp do sieci dodaje LiveDrive! czyli nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej a nawet z automatyczną zmianą kierunkowości oraz czasowym zamykaniem i otwieraniem dróg.

  Najważniejsze funkcje:

  • Bogaty wybór typów tras i sposobów nawigacji
  • Asystent Pasa Ruchu
  • Nawigacja „pod drzwi” z wykorzystaniem punktowych adresów i ponad 680 tys. Użytecznych Punktów (POI)
  • 500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce opracowanych wspólnie z Komendą Główną Policji i Fundacją Krzysztofa Hołowczyca "Kierowca Bezpieczny"
  • Dane o wszystkich przejazdach kolejowych opracowane wspólnie z PKP
  • Ostrzeganie o radarach, fotoradarach, autach z kamerami i innych dowolnych obiektach na mapie
  • Wsparcie dla CB Radio (pikietaż - informacja o słupkach kilometrowych)

  Mapy Polski

  Sercem produktu jest kompletna wektorowa mapa dróg prowadzących do wszystkich miejsc zamieszkania w Polsce. Zawiera wszystkie kategorie dróg od autostrad, poprzez drogi szybkiego ruchu, drogi międzynarodowe i krajowe, aż po drogi lokalne, a nawet gruntowe i leśne. Plany nawigacyjne, oprócz dokładnej siatki ulic, zawierają również szczegółowe informacje opisujące sytuację drogową: kategorie i kierunkowość ulic, oznaczenie dróg wielopasmowych, ronda, place z nazwami, podział na dzielnice, tereny zielone (parki, skwery), rzeki i cieki wodne oraz tereny przemysłowe.

  POI

  Bardzo ważnym elementem map są tzw. Punkty Użyteczności Publicznej (POI). Codziennie aktualizowana ponad 630 tysięczna baza zawiera nie tylko fotoradary, niebezpieczny miejsca, czy stacje benzynowe, ale również hotele, obiekty gastronomiczne i inne, zgromadzone w niemal 1000 kategoriach tematycznych przydatnych dla kierowcy.

  Mapy Europy

  AutoMapa Europe to kompletna mapa nawigacyjna Europy. Stanowi połączenie danych mapowych Polski dostarczonych przez firmę Geosystems z aktualnie najlepszymi, dostępnymi na rynku, danymi 44 krajów Europy. Sprawdź zasięg map Europy.

 • Dla kogo?

  Usługa jest dostępna dla Abonentów i Użytkowników wszystkich ofert Play.

 • Jak pobrać?
 • Cennik

  Klient Play, który pierwszy raz zainstaluje i uruchomi ‘AutoMapę Play Polska’ przez 30 dni będzie mógł testować aplikację nie ponosząc żadnych kosztów. Po tym okresie przedłużenie licencji na miesiąc kosztuje 13,99 zł z VAT. Prenumerata jest włączana po 30 dniach przez aplikację.
  Miesięczny koszt AutoMapy Play Europa to 23,99 zł z VAT.

 • Dokumenty