Usługi dla domu

Netflix w Play nawet
na 12 miesięcy w prezencie

Zostaw swój numer telefonu - skontaktujemy się z Tobą, żeby zaproponować najlepszą ofertę

Netflix na 12 miesięcy w prezencie

Telewizja PLAY NOW TV z Netflix na 12 miesięcy w prezencie

Nowoczesny TV BOX i pilot z funkcją wyszukiwania głosowego, a do tego dostęp do ponad 90 kanałów telewizyjnych.

już za 35 zł/ mies. Widoczne wysokości abonamentów uwzględniają rabat 5 zł za wybór e‑faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie. Cena dla obecnych klientów z abonamentem telefonicznym w Play lub dla nowych przy podpisaniu umowy w taryfach Play M, Play L lub HOMEBOX.

Sprawdź
Netflix na 6 miesięcy w prezencie

Internet stacjonarny z telewizją PLAY NOW TV i Netflix na 6 miesięcy w prezencie

Najtańszy internet stacjonarny na rynku, a do tego nowoczesny TV BOX z pilotem z funkcją wyszukiwania głosowego.

już za 30 zł/ mies. Widoczne wysokości abonamentów uwzględniają rabat 5 zł za wybór e‑faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie. Cena dla obecnych klientów z abonamentem telefonicznym w Play lub dla nowych przy podpisaniu umowy w taryfach Play M, Play L lub HOMEBOX.

Sprawdź
Netflix na 6 miesięcy w prezencie

Internet bezprzewodowy z telewizją PLAY NOW TV i Netflix na 6 miesięcy w prezencie

Internet bezprzewodowy, który możesz zabrać ze sobą wszędzie i korzystać w zasięgu sieci Play, a do tego nowoczesny TV BOX z pilotem z funkcją wyszukiwania głosowego.

już za 55 zł/ mies. Widoczne wysokości abonamentów uwzględniają rabat 5 zł za wybór e‑faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie. Cena dla obecnych klientów z abonamentem telefonicznym w Play lub dla nowych przy podpisaniu umowy w taryfach Play M, Play L lub HOMEBOX.

Sprawdź

Skorzystaj z promocji i bądź na bieżąco z największymi hitami

Ramka telewizora

Zostaw swój numer telefonu - skontaktujemy się z Tobą, żeby zaproponować najlepszą ofertę

Dodatkowe informacje

 • Nie. PLAY NOW TV może być Twoją pierwszą lub jedyną usługą w Play.
 • Tak, aby otrzymać Netflix na 6 miesięcy w prezencie musisz kupic PLAY NOW TV za 10zł/mies w pakiecie z dowolnym internetem stacjonarnym lub bezprzewodowym (nie niższym niż 35zł/mies.)
 • Do korzystania z PLAY NOW TV potrzebujesz:
  • dostępu do internetu (rekomendowane minimalne łącze 2 Mb/s dla jakości SD lub 5 Mb/s - dla jakości FHD),
  • telewizora z gniazdem HDMI
  • konta Google (w domenie gmail.com)
 • Nie. Usługa PLAY NOW TV działa na dowolnym łączu internetowym - także od dostawców innych niż Play.
  Wymagana minimalna przepustowość łącza do korzystania z usługi w jakości SD wynosi 2 Mb/s, a dla jakości FHD - 5 Mb/s
 • Tak. Do korzystania z PLAY NOW TV potrzebujesz aktywnego numeru telefonu w dowolnej polskiej sieci komórkowej. To będzie Twój numer do zarządzania usługą TV, który umożliwi Ci potwierdzanie transakcji na TV BOX-ie np. zakupu filmów w Wypożyczalni lub włączania pakietów dodatkowych.
 • Brak zobowiązań oznacza, że jeśli PLAY NOW TV nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zwrócić TV BOX w ciągu 14 dni bez ponoszenia żadnych opłat w ramach oferty "Sprawdź i Kup". Jeśli zdecydujesz się odstąpić od umowy w ramach tej oferty, możesz to zrobić wyłącznie w tym samym Salonie, w którym podpisana została umowa. Aktywacja promocji Netflix oznacza zgodę na brak możliwości skorzystania z oferty Sprawdź i kup i odstąpienia od Umowy (nie wyłącza to ustawowego prawa konsumenta do odstąpienia od umowy zawartej na odległość). W przypadku wykorzsytania promocji Netflix na 6 lub 12 miesięcy od Play i odstąpienia umowy w ciągu 14 dni, obciązymy klienta Klienta kwotą 258zł lub 516zł.
 • Nie. Z urządzenia TV BOX korzystasz w modelu użyczenia. To znaczy, że urządzenie należy do Play i nie możesz go wykupić. Za użyczenie TV BOX-a nie pobieramy od Ciebie opłat. Zaletą takiej umowy jest to, że w razie jakichkolwiek problemów z TV BOX-em, możesz go wymienić na inny egzemplarz w ramach obowiązującej umowy. Kiedy umowa się skończy, oddajesz TV BOX.
 • W usłudze PLAY NOW TV możesz oglądać kanały telewizyjne i materiały na żądanie z pakietu PLAY NOW TV BOX. Jeśli podłączysz Tv BOX do anteny telewizyjnej lub do sieci kablowej możliwe będzie również oglądanie popularnych kanałów telewizji naziemnej (np. Polsat, TVN, TVP1). W ramach usługi możesz też włączać i wyłączać dodatkowe pakiety i serwisy wideo oraz wypożyczać filmy VOD. TV BOX działa w systemie operacyjnym Android TV, więc możesz pobierać aplikacje i gry ze sklepu Google Play. Aplikacje pobrane ze sklepu np. Ipla, Player, TVP VOD dają dostęp do innych treści, w tym także bogatej oferty materiałów bezpłatnych.
 • Usługa PLAY NOW TV i urządzenie TV BOX umożliwią Ci korzystanie z różnych funkcji, m.in.: wyszukiwania głosowego, nagrywania, odtwarzania programów do 7 dni po emisji i uruchamiania od początku nadawanych właśnie programów telewizyjnych. Dzięki wygodnemu pilotowi szybko uruchomisz także popularne serwisy i kolekcje wideo: Netflix, YouTube i HBO GO.
 • Na TV BOX możesz korzystać ze sklepu Google Play i pobierać dostępne tam aplikacje Android TV. Z aplikacji korzystasz zgodnie z regulaminami dostawców tych aplikacji. Korzystanie z aplikacji może być związane z dodatkowymi opłatami. Play nie ma wpływu na dostępność tych aplikacji w sklepie, ani na ich działanie.
 • Sprzęt należy zwrócić w ciągu 30 dni od zakończenia Umowy.Pamiętaj: musisz zwrócić cały zestaw, który otrzymasz przy podpisywaniu umowy (TV BOX, pilot, zasilacz i kable). Urządzenie nie może być również uszkodzone - może mieć wyłącznie ślady standardowego używania - bez pęknieć, zalań itd.
  Jeśli chcesz zwrócić urządzenie w ramach oferty "Sprawdź i kup" (w ciągu pierwszych 14 dni) przynieś je do tego samego Salonu Play, w którym podpisałeś umowę na korzystanie z PLAY NOW TV.
 • Promocja Netflix w Play oznacza, że Twoje konto w Serwisie Netflix zostanie zasilone kwotą 258 zł lub 516 zł. Według cennika Serwisu Netflix na dzień 22 kwietnia 2021 roku odpowiada to 6 miesiącom lub 12 miesiącom korzystania z Planu Standardowego (HD) Netflix. Plan ten umożliwia oglądanie materiałów w jakości HD na dwóch urządzeniach jednocześnie. Klient może wybrać inny plan Netflix, co skróci lub wydłuży okres promocyjnego korzystania z Netflix. Oferta nie podlega zwrotowi ani zwrotowi za gotówkę i nie można jej wymienić na subskrypcje upominków Netflix.
 • Z promocji Play - Netflix na 12 miesięcy w prezencie może skorzystać każda osoba, która w okresie od 22 kwietnia - 30 czerwca 2021 zawarła umowę PLAY NOW TV BOX za 35zł/mies. Z promocji Netflix na 6 miesięcy od Play może skorzystać klient, który w okresie od 22 kwietnia - 30 czerwca 2021 zawarł umowę PLAY NOW TV BOX za 10zł/mies z dowolnym inernetem stacjonarnym lub bezprzewodowym (promocja nie obejmuje pakietów niższych niż 35zł/mies.)
 • Aktywacja odbywa się poprzez włączenie usługi Netflix na swoim TV BOX.
  Żeby aktywować promocję wykonaj następujące kroki:
  • 1.Wejdź do sekcji Netflix na swoim TV BOX
  • 2. Zaloguj się lub zarejestruj w serwisie - na ekranie pojawi się banner z informacją o przypisanej do Twojego konta promocji Netflix na 6 lub 12 miesięcy w prezencie.
  • 3. Gotowe! Ciesz sie dostępem do filmów i seriali Netflix.
 • Promocję należy włączyć do 31 lipca 2021. Po tej dacie skorzystanie z promocji nie będzie możliwe.
 • Po zakończeniu promocji opłaty za korzystanie z Netflix będą zależały od wybranego przez Ciebie planu subskrypcyjnego Netflix, np. dla Planu Standardowego (HD) opłata miesięczna wynosi 43 zł za miesiąc. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji w Netflix lub wyłączyć usługę Netflix - płacę z Play.
 • Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Netflix i rejestrowałeś się do serwisu aktywując promocję, to opłata za korzystanie z Netflix po promocji zostanie doliczona do Twojego rachunku w Play. Jeśli korzystałeś już wcześniej w Netflix z innej metody płatności, to po zakończeniu okresu promocyjnego zostanie ona automatycznie przywrócona.
 • Regulamin Netflix dostępny jest pod adresem www.netflix.com/termofuse
 • Tak. Korzystanie z Netflix pomniejsza pakiet danych. Może jednak korzystać z trybu offline i pobierać materiały do oglądania przez Wi-Fi, żeby obejrzeć je później. Możesz również aktywować usługę Wideo Non Stop, dzięki której korzystanie z Netflix i innych serwisów objętych usługą nie będzie zużywało danych z Twojego pakietu. Informacje o usłusze Wideo Non Stop znajdziej na play.pl/uslugi/wideo-non-stop
 • Możesz wyłączyć usługę w Play24, klienci PLAY NOW TV BOX na TV BOX, w Salonie Play lub kontaktując się z Obsługą Klienta Play. Pamiętaj, że jeśli wyłączysz usługę, a nadal chcesz zachować dostęp do Netflix, konieczna jest zmiana metody płatności za korzystanie z Netflix w Twoim koncie w serwisie Netflix. Jeśli na swoim koncie masz dostępne środki promocyjne, mozesz kontynuować korzsytanie z serwisu, dopóki aż do wyczerpania salda.
 • Jeśli wyłączysz usługę Netflix - płacę z Play możesz stracić dostęp do Netflix, ponieważ przestaną być uiszczane za niego opłaty. Żeby dalej korzystać z serwisu musisz zmienić metodę płatności w swoim koncie w Netflix.
 • Możesz wyłączyć usługę w Play24, klienci PLAY NOW TV BOX na TV BOX, w Salonie Play lub kontaktując się z Obsługą Klienta Play. Pamiętaj, że jeśli wyłączysz usługę, a nadal chcesz zachować dostęp do Netflix, konieczna jest zmiana metody płatności za korzystanie z Netflix w Twoim koncie w serwisie Netflix. Jeśli na swoim koncie masz dostępne środki promocyjne, mozesz kontynuować korzsytanie z serwisu, aż do wyczerpania salda.
 • Z Netflix możesz korzystac w dowolnym miejscu i o kazdej porze, na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu takim jak telewizor smart, komputer, dekoder, konsole do gier, smartfon i tablet. Aby uzyskać pełną listę, odwiedź devices.netflix.com.