Najtańszy internet stacjonarny

bez zobowiązań

Bezterminowa umowa dla nowych i obecnych klientów.

Dlaczego warto wybrać
internet stacjonarny od Play

 • Ty decydujesz, ile trwa umowa

  Podpisujesz umowę na czas nieokreślony, więc możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłat.

 • Router Wi-Fi za 0 zł

  Dostajesz od nas nowoczesny router, który jest podłączony kablem do sieci internetowej. Dzięki temu Twoje połączenie jest szybkie i stabilne.

 • Prosta i szybka instalacja

  W wybranym terminie nasz monter przyjedzie do Ciebie i skonfiguruje usługę wraz z routerem. Jednorazowa opłata za instalację to 50 zł.

Porównanie cen internetu stacjonarnego
wśród operatorów

Umowa bezterminowa

 • najtańsza oferta

  Play

  35

 • Vectra

  49,99

 • Netia

  60

 • Orange

  69,99

 • UPC

  69,99

Sprawdź, czy jesteś w zasięgu
najtańszego internetu stacjonarnego w Polsce

Widoczne wysokości abonamentów uwzględniają rabat 5 zł za wybór e-faktury i terminowe
płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie.

najtańsza oferta
35 zł miesięcznie po rabatach przez 24 miesiące

do 150 Mb/s

Szybkie i stabilne łącze gwarantuje modem z wbudowanym routerem Wi-Fi. Pozwala on na podłączenie wielu urządzeń.

Szybkie i stabilne łącze gwarantuje modem z wbudowanym routerem Wi-Fi. Pozwala on na podłączenie wielu urządzeń.

 • Do 150 Mb/s pobieranie danych

 • Do 15 Mb/s wysyłanie danych

 • Router Wi-Fi za 0 zł

35 zł miesięcznie po rabatach przez 24 miesiące

Cena

35
Kup internet stacjonarny w zestawie
z telewizją za dodatkowe 10 zł miesięcznie

Wybierz internet z pakietem Podstawowym telewizji i oglądaj
ponad 40 kanałów za jedyne 45 zł miesięcznie.

telewizja za 10 zł

do 150 Mb/s

Internet stacjonarny

Umowa na czas nieokreślony

Telewizja na 24 miesiące

 • Eleven Sports 4K 3 miesiące bez opłat
 • Amazon Prime Video 30 dni bez opłat
 • HBO GO 30 dni bez opłat
telewizja za 10 zł

Cena

 • Miesięcznie po rabatach Widoczne wysokości abonamentów uwzględniają rabat 5 zł za wybór e‑faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie

 • przez 24 miesiące 45

Wybierz internet z pakietem Rozszerzonym telewizji i dostępem do ponad 90 kanałów.
Korzystaj z internetu przez 6 miesięcy bez opłat.

do 300 Mb/s

Internet stacjonarny

Umowa na czas nieokreślony

Telewizja na 24 miesiące

 • Eleven Sports 4K 3 miesiące bez opłat
 • Amazon Prime Video 30 dni bez opłat
 • HBO GO 30 dni bez opłat

Cena

 • Miesięcznie po rabatach Widoczne wysokości abonamentów uwzględniają rabat 5 zł za wybór e‑faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe i na profilowanie

 • do 6 miesiąca
  telewizja 35

 • 6 miesięcy internetu bez opłat

 • od 7 do 24 miesiąca
  internet + telewizja 80

Chcesz poznać więcej ofert?
Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie

Dodatkowe informacje

To internet doprowadzony kablem do mieszkania lub domu. Usługę świadczymy w technologii HFC. Nie jest to technicznie popularny ostatnio „światłowód”, jednak ta technologia daje to samo doświadczenie:

 • te same osiągane prędkości (do 150, do 300 czy nawet do 600 Mb/s),
 • stabilność połączenia (np. niski ping czy niska podatność na awarie),
 • brak limitów pobierania danych, po przekroczeniu których spada prędkość połączenia,
 • w odróżnieniu od łącza mobilnego, internet działa niezależnie od obciążenia sieci komórkowej czy pogody za oknem (dostęp do Internetu Stacjonarnego jest pozbawiony takich ograniczeń).

Nie, usługa Internet Stacjonarny nie ma limitu pobierania danych. Korzystasz z pełnej prędkości przez cały okres rozliczeniowy bez względu, ile danych pobierasz lub wysyłasz.

Oferta idealna dla wymagających użytkowników i rodzin, w których aktywnie korzysta się z komputerów, smartfonów, tabletów czy konsol. Daje wielką swobodę: jednoczesną możliwość grania w gry online, przeglądania internetu, słuchania muzyki czy też oglądania wideo na żywo w najwyższej jakości obrazu i dźwięku bez utraty jakości połączenia.

Musi mieszkać w miejscu, gdzie jest zasięg usługi. Sprawdź w wyszukiwarce, czy pod Twoim adresem świadczymy usługę Internetu Stacjonarnego.

Niestety nie jesteśmy w stanie podać konkretnej daty, kiedy dany adres będzie w zasięgu Internetu Stacjonarnego Play. Możesz zostawić swój numer telefonu – zadzwonimy do Ciebie, kiedy usługa będzie dostępna w Twojej lokalizacji.

Dostajesz od Play modem w formie użyczenia na cały okres trwania Umowy. Jeśli zrezygnujesz z usługi, powinieneś nam zwrócić sprzęt. Jeśli nie oddasz modemu lub będzie on uszkodzony z Twojej winy, Play może naliczyć dodatkową opłatę zgodnie z Cennikiem.

Adres IP dla klientów Internetu Stacjonarnego Play jest dynamiczny i niepubliczny. Przydzielany jest on automatycznie i jego dzierżawa trwa pewien czas, po jej wygaśnięciu adres IP może ulec zmianie. Aktualnie dla internetu stacjonarnego nie oferujemy usługi stałego adresu IP.

Tak. Modem, na którym będzie świadczona usługa, posiada wbudowany router Wi-Fi. Żeby się z nim połączyć, podaj dane, które znajdziesz na naklejce z tyłu modemu (SSID i hasło dostępu do sieci).

Wymagania sprzętowe dla pakietów internetowych o prędkości pobierania danych od 150 Mb/s do 600 Mb/s.

wymagania minimalne
procesor minimum 4-rdzeniowy
system operacyjny Windows 8.1 lub wyższy, Ubuntu 18.04 LTS
pamięć RAM 4096 MB
karta sieciowa 1000 Mbit/s
karta bezprzewodowa IEEE 802.11 n /ac

Zalecane przeglądarki internetowe: Microsoft Edge, Firefox 72, Opera 66, Chrome 79 lub wyższe

Tak, jest taka możliwość. Jednak do zawarcia umowy wymagana jest zgoda właściciela mieszkania.

W trakcie instalacji musi być obecna osoba, która zawiera umowę z Play lub osoba upoważniona do podpisania umowy.

Tak, jednak nie później niż dzień przed planowaną instalacją. W tym celu skontaktuj się z Obsługą Klienta pod numerem *500 bądź udaj się do Salonu, w którym podpisano umowę na Internet Stacjonarny od Play.

Nie, nie jest to możliwe. Jednak staramy się, żeby okres od podpisania umowy do umówienia wizyty nie był zbyt długi, a sama instalacja usługi została wykonana jak najszybciej.

Konsultant z Obsługi Klienta będzie kontaktował się z Tobą telefonicznie po to, żeby umówić nowy termin instalacji. Jednak pamiętaj, jeśli wiesz, że nie będzie Cię w domu o wyznaczonej godzinie, skontaktuj się z nami pod numerem *500.

Jeśli w ciągu 60 dni nie dojdzie do instalacji usługi, Umowa zostanie anulowana.

W większości mieszkań znajduje się już kabel koncentryczny. Jeśli jeszcze go nie ma, technik wykona niezbędne prace, które mogą się wiązać z wierceniem.

Tak, jeśli obecnie inny operator jest dostawcą internetu u Ciebie w domu, możesz podpisać z nami Umowę. Pamiętaj jednak, żeby nie płacić za dwie usługi, zrezygnuj z dotychczasowego dostawcy. Jeśli chcesz, pomożemy Ci w wypowiedzeniu obecnej umowy lub zwrocie routera. Wybierz dostawcę internetu i zamów kuriera:

Po przejściu na stronę DHL możesz wybrać, czy chcesz wypowiedzieć obecną umowę (rezygnacja z usługi) czy zwrócić sam sprzęt. Jeśli chcesz zrobić obie rzeczy, musisz złożyć dwa zlecenia.

Opłata za PLAY NOW TV dotyczy umowy zawieranej na okres 24 miesięcy. Wzrośnie o 10 zł/mies. po upływie tego okresu lub jeśli zrezygnujesz z wybranego abonamentu internetowego chyba, że posiadasz wybrany abonament telefoniczny. Podana liczba kanałów obejmuje programy gwarantowane i takie, które nie są elementem umowy i mogą zostać wycofane przez operatora w trakcie trwania umowy. Promocja „ELEVEN SPORTS 4K przez 3 miesiące od Play” nie wymaga aktywacji, po okresie promocyjnym zostanie wyłączona. HBO GO przez 30 dni od Play wymaga aktywacji, z promocji możesz skorzystać tylko raz. Po okresie promocji do Twojego rachunku doliczymy miesięcznie 20 zł. Amazon Prime Video świadczy Amazon Digital UK Limited z siedzibą w Londynie na warunkach dostępnych na www.primevideo.com. Po okresie promocji, jeśli nie zrezygnujesz z usługi, płacisz 25 zł miesięcznie. Cena detaliczna Amazon Prime Video oferowana na stronie www.primevideo.com na dzień 01.03.2021 to 25,99 zł miesięcznie. Na rejestrację w Amazon Prime Video masz 30 dni od aktywacji promocji na swoim TV BOX. Z promocji możesz skorzystać tylko raz. Korzystanie z usług pomniejsza pakiet danych, możesz z nich zrezygnować w dowolnym momencie.