Co jest lepsze niż jeden smartfon?
Dwa smartfony w cenie jednego.

2x za 1 zł

Z ofertą
RODZINA lub DUET
STAN NIELIMITOWANY
DOM WI-FI z dopłatą 80 zł

rozmowy
bez limitu Rozmawiaj bez limitów
w Polsce ze wszystkimi krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi.
SMS-y i MMS-y
bez limitu Wysyłaj SMS-y i MMS-y bez limitów w Polsce do wszystkich krajowych numerów komórkowych.
internet
bez limitu GB Internet w smartfonie z pełną prędkością do 30 GB. Gdy przekroczysz 30 GB korzystasz z internetu z ograniczoną prędkością.
roaming w UE, rozmowy, SMS-y
i MMS-y bez limitu, pakiet internetu 1 GB bezpłatnie co miesiąc, pozostały pakiet współdzielonego internetu w roamingu UE za 1,2327 gr za MB (12,58 zł za GB). Twój pakiet współdzielonego internetu w roamingu UE wynosi 7,55 GB, pomniejsza podstawowy pakiet internetu w kraju. Jeżeli rezygnujesz z rabatów za e-fakturę i terminowe płatności i zgody marketingowe, Twój pakiet w roamingu UE wyniesie 8,18 GB (każde 5 zł rabatu obniża pakiet o 323 MB). Sprawdź szczegóły, w tym politykę uczciwego korzystania, na play.pl/roaming
kanały TV
logo PLAY NOW Oglądaj swoje ulubione filmy i seriale w Play NOW w Polsce. W cenie abonamentu otrzymujesz podstawowy pakiet kanałów oraz możliwość wyboru jednego z pakietów dodatkowych. Korzystaj z usług bez obciążania Twojego pakietu danych.
muzyka
logo TIDAL Muzyka w Stanie Nielimitowanym na 24 miesiące. 45 milionów utworów teraz w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Usługę aktywujesz przy zawieraniu Umowy lub na stronie www.24.play.pl. Usługa korzysta z Twojego pakietu danych.
filmy i seriale
logo SHOWMAX Filmy i seriale w Stanie Nielimitowanym przez 3 miesiące bez dodatkowych opłat. Usługę aktywujesz przy zawieraniu Umowy/aneksu do Umowy lub na stronie www.showmax.com/play. Usługa korzysta z Twojego pakietu danych. Możesz ją wyłączyć w dowolnym momencie.
+
internet do domu bez limitu GB w cenie abonamentu Internet do domu na dodatkowej karcie SIM. Z pełną dostępną prędkością do 100 GB - gdy je przekroczysz, będziesz korzystać z Internetu do domu z ograniczoną prędkością.

Sprawdź

logo PLAY NOW
To telewizja, którą masz zawsze przy sobie
i każdy z Twojej rodziny może ją oglądac na swoim smartfonie.
Dodatkowo możesz mieć Pakiet Sport z kanałem Eleven i być na bieżąco z wydarzeniami,
lub Pakiet Kids z kanałem Nick Jr i bajkami i filmami dla Twojego dziecka

Pakiet SportPakiet Kids