Facebook dla Klientów Play

 • Opis główny

  Facebook dla Klientów Play

  Korzystanie z Facebooka, najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie, za pośrednictwem telefonu komórkowego jeszcze nigdy nie było tak proste.

   
 • Aktywacja

  W Play, abyś mógł bez obaw rozmawiać ze znajomymi, sprawdzać, co u nich ciekawego słychać, lub wymieniać się linkami, wprowadziliśmy wiele usług, które zapewniają Ci bezpieczeństwo, jeśli chodzi o Twój rachunek telefoniczny. W ramach tych ofert, do wyboru masz następujące usługi do wyboru:

  • Facebook Zero
  • Facebook Mobile
  • Facebook w Pakiecie Społecznościowym
   
 • Facebook Zero

  To specjalna strona internetowa przygotowana dla Twojego telefonu, przez którą bezpłatnie oglądasz strony portalu Facebook. Wpisując w przeglądarce Twojego telefonu (z reguły przeglądarka dostępna jest pod ikonką Internet) adres http://0.facebook.com) i zalogowaniu się do portalu, przeglądasz treści bez obawy o koszty.

  Możesz przeglądać bez ograniczeń wpisy i wiadomości, natomiast obrazki i filmy będą niedostępne. Jeśli klikniesz link do obrazka lub filmu, zostaniesz poproszony o zgodę na naliczenie opłaty zgodnie z Twoją taryfą w Play. Dopóki nie wyrazisz zgody, nie zostaniesz obciążony żadnymi kosztami.

  Z usługi Facebook Zero można korzystać na dowolnym telefonie komórkowym.

   
 • Facebook Mobile

  Jeśli wersja tekstowa portalu Facebook nie jest dla Ciebie wystarczająca, możesz skorzystać ze specjalnej aplikacji, którą Facebook przygotował dla posiadaczy prostych telefonów (czyli niesmartfonów). Jeśli więc Twój telefon nie jest terminalem z systemem Android, iOS (iPhone) albo BlackBerry, możesz zainstalować sobie specjalny program, dostępny w Twoim telefonie poprzez wybór znanej ikonki ‘F’, którą posługuje się Facebook. Dodatkowa opłata naliczana jest podczas przeglądania treści multimedialnych (m.in. zdjęcia, filmy, obrazki).
  Aby zainstalować aplikację Facebook Mobile należy wpisać w przeglądarce telefonu (dostępnej pod ikonką Internet) adres http://facebook.com/mobile i pobrać aplikację. Postępuj zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie, aż do zakończenia procesu instalacji.

  Następnie uruchom aplikację, zaloguj się i od tego momentu możesz oglądać wpisy, zdjęcia, szukać znajomych, itd. Sam też możesz aktywnie pisać i odpowiadać na wiadomości i komentarze.
  Sprawdź to rozwiązanie, bo korzystanie z Twojego ulubionego portalu nigdy nie było tak łatwe i przyjemne.

   
 • Facebook w Pakiecie Społecznościowym

  Dla osób, które posiadają smartfony, najlepszym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z aplikacji Facebook zainstalowanej standardowo przez producenta terminalu.
  Dla tych, którzy obawiają się o wysokość swojego rachunku telefonicznego, przygotowaliśmy ofertę All Inclusive połączoną z usługą Pakiet Społecznościowy. Dzięki niej, aplikacja Facebook, którą masz zainstalowaną na telefonie, nie powoduje naliczania żadnych opłat za korzystanie z Twojego ulubionego portalu. Możesz dowolnie oglądać zdjęcia znajomych, klikać w ich wpisy i dowolnie je komentować. Jeśli zaś wybierzesz dowolny link zewnętrzny, film, bądź element, który jest poza Facebookiem, dzięki funkcjonalności oferty All Inclusive i zawartym w niej Pakietom Internet, nie zapłacisz za surfowanie nic więcej ponadto, co wybrałeś w opłacie abonamentowej.
  All Inclusive to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich właścicieli smartfonów. Pozwala kontrolować koszt połączeń transmisji danych do dowolnego adresu w internecie i z dowolnej aplikacji, z której korzystasz. Opłacony przez Ciebie abonament pozwala na swobodne korzystanie z sieci z pewnością, że żadne opłaty nie zostaną doliczone.

   
 • Ekstra Doładowania

  Na naszym Facebookowym funpage'u masz szansę na specjalny bonus. Jeśli doładujesz swoje konto w Play na Kartę przez aplikację Ekstra doładowania, dostaniesz dodatkowe 15 % wartości swojego doładowania - im więcej doładujesz,tym więcej od nas dostaniesz. Jeśli jesteś posiadaczem oferty Play na Kartę Lubię To!, możesz dostać bonus o wartości nawet 30% doładowania.

   
 • Dla Kogo:

  Usługa Facebook dla Klientów Play jest dostępna dla Klientów Play Abonament, Play dla Firm, Mix lub ofert na kartę w Play.

  Jeżeli jesteś Klientem Play Online możesz skorzystać z Usługi Facebook dla Klientów Play Online.

   
Czy ten artykuł był pomocny?