Nowość w HBO GO w PLAY NOW, której nie możesz przegapić!

Nowość w HBO GO w PLAY NOW, której nie możesz przegapić! Film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera jest już w HBO GO w PLAY NOW i PLAY NOW TV BOX.

Masz abonament w PLAY lub PLAY NOW TV BOX?

Aby oglądać wejdź na www.playnow.pl lub do aplikacji PLAY NOW dostępnej na urządzeniach mobilnych i TV BOX i włącz pakiet HBO GO tylko za 20zł/mies. Przy pierwszej aktywacji pakietu otrzymujesz 30 dni bez opłat.  W Play pakiet HBO GO masz bez zobowiązań i w każdej chwili możesz go wyłączyć!

Jeśli jeszcze nie masz abonamentu w Play sprawdź najnowsze oferty z TV BOX.

W filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni - Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.


Autorem scenariusza filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, którzy ją stworzyli na podstawie komiksów DC Superman, wykreowanych przez Jerry’ego Siegela oraz Joe’go Shustera. Obowiązki producentów filmu pełnili Charles Roven, Deborah Snyder, a producentami wykonawczymi byli Christopher Nolan, Emma Thomas, Wesley Coller, Jim Rowe, Curtis Kanemoto, Chris Terrio oraz Ben Affleck. Film dostępny jest zarówno w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami, jak i z dubbingiem.

Już 1.04 kolejna premiera w HBO GO - widowiskowy film Wonder Woman 1984. Produkcja w reżyserii Patty Jenkins, z Gal Gadot w roli tytułowej, przeniesie widzów do lat 80., w których Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, ścigając dwóch nowych i groźnych wrogów: Maxa Lorda i Cheetah.

Film zmontował nominowany do Oscara Richard Pearson (Lot 93). Muzykę skomponował nagrodzony Oscarem kompozytor filmowy Hans Zimmer (Dunkierka, Gladiator, Król Lew).

Wonder Woman 1984 - oglądaj w HBO GO w PLAY NOW
Udostępnij:

Rekomendowane