3. sezon serialu „Szpital New Amsterdam”!

Nie ma co ukrywać – widzowie pokochali Maksa Goodwina i wprost nie mogą się doczekać, by ponownie usłyszeć kultowe pytanie „Jak mogę pomóc?”. Na szczęście już w tę środę – 13 października pojawi się ku temu okazja. Pierwszy odcinek 3. sezonu „Szpitala New Amsterdam” będzie można zobaczyć o 22:00 wyłącznie na kanale FOX. Jakie niespodzianki czekają na widzów?

Pandemia COVID-19 sprawiła, że często oglądając filmy czy seriale zastanawiamy się, dlaczego bohaterowie nie noszą maseczek? Twórcy „Szpitala New Amsterdam” zdecydowali się więc na wplecenie do fabuły wątku epidemii. Dr Max Goodwin wraz ze swoim zespołem będą zmagać się z falą zakażeń koronawirusem. Dzięki temu widzowie będą mogli obejrzeć, jak wygląda pandemiczny świat z perspektywy lekarzy. Tym bardziej, że „Szpital New Amsterdam” był niemal w całości kręcony w prawdziwym, najstarszym szpitalu publicznym w Stanach Zjednoczonych – Bellevue Hospital – którego historia jednocześnie stała się inspiracją do powstania serialu. Cały koncept serii został oparty na książce „12 pacjentów – życie i śmierć w Bellevue Hospital” autorstwa Erica Manheimera, dyrektora szpitala.

W tej niecodziennej sytuacji, jaką jest pandemia, bohaterom przyjdzie zmierzyć się nie tylko z trudnymi, medycznymi przypadkami, ale też z izolacją i rozłąką z bliskimi. Z pewnością wpłynie to na relacje między współpracownikami. Co więcej, do grupy dołączy nowy lekarz! Lyn Malvo (Frances Turner) będzie odpowiedzialna za oddział położniczy. Początek jej kariery w nowym miejscu pracy przypadnie zatem na bardzo trudny okres!

Solidna dawka emocji

Nie zabraknie też wzruszeń, do których przyzwyczaiły nas poprzednie sezony. Przez 14 odcinków będziemy obserwować zmagania bohaterów nie tylko na froncie medycznym, ale również ich prywatne rozterki. Lekarze ze „Szpitala New Amsterdam” nie zawsze są w stanie zostawić problemy życia osobistego za drzwiami placówki, co czyni ich jeszcze bardziej podobnymi do osób oglądających serial. Nowy sezon nie będzie jednak pozbawiony optymizmu i nadziei – 3 sezony to prawie 40 godzin spędzonych z Maksem Goodwinem, który niezmiennie przekazuje widzom swój entuzjazm i zaangażowanie w walkę o pacjentów.

Serial doceniany przez branżę, ale i widzów

O popularności serialu „Szpital New Amsterdam” świadczy nie tylko jego wysoka oglądalność, ale też zdobycie czterech branżowych nagród! Dwukrotnie było to CinEuphoria Awards, ale także Hollywood Critics Association oraz Media Access Awards. Widzowie docenili nie tylko niebanalne postacie, ale też realistyczną scenografię.

Nowy sezon “Szpitala New Amsterdam” będzie można oglądać w każdą środę, rozpoczynając od 13 października, o godzinie 22:00 wyłącznie na kanale FOX.

 

Dostęp do kanału FOX posiadają wszyscy użytkownicy pakietu Podstawowego PLAY NOW TV (z dekoderem TV BOX). Jeśli przegapiłeś premierę, nic straconego. Przypominamy, że posiadając tę ofertę serial „Szpital New Amsterdam” możesz również oglądać w bibliotece wideo FOX NOW.

Udostępnij:

Rekomendowane