Powrót OPPO A52
OPPO A52

Smartfon OPPO A52 a droższa konkurencja

OPPO A52 ma kilka asów w rękawie, które zwykle zarezerwowane są dla droższej konkurencji. Co oferuje ten nowoczesny smartfon z II kwartału 2020 roku?

W pierwszej kolejności należy oczywiście wyróżnić jego bardzo mocną baterię. Pojemność ogniwa typu Li-Ion wynosi aż 5000 mAh! Możesz być więc pewny, że telefon nie rozładuje się zbyt szybko. A gdy już będziesz musiał naładować baterię, to dzięki wsparciu szybkiego ładowania 18 W cała operacja nie potrwa zbyt długo! Tak pojemne akumulatory zdarzają się rzadko, a jak już coś, to zwykle w droższych smartfonach.

Oppo A52 tył
Oppo A52 tył

Mimo swojej niewysokiej ceny, OPPO A52 został wyposażony w poczwórny aparat fotograficzny! Jego jakość nie jest co prawda aż tak wysoka, jak w kilkukrotnie droższych modelach flagowych, ale otrzymasz w nim bardzo uniwersalny moduł m.in. z obiektywem szerokokątnym. Aparat z 4 obiektywami w tej cenie to prawdziwa rzadkość! 

Obejrzyj również: Oppo A52 - RECENZJA - 5000 mAh i NFC poniżej 1000 PLN - TEST i Opinie - Mobileo [PL]

Smartfon prezentuje się naprawdę ładnie, głównie dzięki ekranowi o przekątnej 6,5” z wąskimi ramkami. To, co go jeszcze wyróżnia – oprócz bardzo ładnych kolorów i niezłych parametrów – to dziurka na przednią kamerkę do selfie. Dzięki temu tafla ekranu nie jest zaburzona przez wielkiego notcha, a sam OPPO A52 wygląda nowocześnie i na droższego niż jest w rzeczywistości.

Na pokładzie OPPO A52 nie mogło zabraknąć m.in. ośmiordzeniowego procesora (Snapdragon 665), 4 GB pamięci operacyjnej RAM, gniazda na kartę pamięci czy słuchawkowego minijack 3,5 mm. OPPO A52 to zdecydowanie telefon wart zainteresowania w swojej  kategorii cenowej.

Chcesz wiedzieć więcej szczegółów na temat tego telefonu? Przeczytaj całą recenzję OPPO A52 lub sprawdź jego ofertę w abonamencie Play!

Rekomendowane