Loteria zakończona.
Gratulujemy wygranym!

Loteria i promocja „GB od Play” trwały od 22 marca do 21 czerwca 2021 r.

Nagroda główna w loterii
3 x 100 000 zł

Co miesiąc możesz grać o 100 000 zł w losowaniu nagrody pieniężnej.
Każdy sprawdzony los bierze udział w kolejnych losowaniach.

Najbliższe losowanie już za:

Dni
-
-
:
Godziny
-
-
:
Minuty
-
-

Skontaktujemy się ze zwycięzcą w ciągu 24 godzin od
zakończenia losowania.

Biorę udział w loterii

Dlaczego warto wziąć udział w loterii Play24

  • Każdy dostaje coś na start

   Każdy klient Play na Kartę lub Red Bull MOBILE na kartę, który weźmie udział w loterii, dostanie od nas na początek losy do wykorzystania.

  • Od razu wiesz, czy wygrywasz

   Każdy los to szansa na wygraną. Możesz od razu wygrać kartę przedpłaconą o wartości 2000 zł lub bon na 300 zł.

  • Wiele szans na nagrodę główną

   Sprawdzone losy biorą udział we wszystkich losowaniach – im szybciej dołączysz, tym większe masz szanse na wygraną.

Sprawdź, ile losów i GB dostajesz

Loteria Play24
 • Za przystąpienie do loterii

  • 20 losów za przeniesienie numeru do Play lub RedBull MOBILE.
  • 10 losów za aktywację startera w trakcie trwania loterii.
  • 1 los za to, że jesteś z nami. 1 los na start dotyczy osób, które aktywowały numer w Play na Kartę lub Red Bull MOBILE przed 22.03.2021 r.
 • Za doładowanie w aplikacji Play24

  Im większe doładowanie, tym więcej losów dostajesz. Możesz zdobyć nawet 10 losów za jednym razem.

 • Za zakup pakietu w aplikacji Play24

  1 los za zakup dowolnego pakietu za min. 10 zł.

Promocja GB od Play
 • Za przystąpienie do promocji

  • 20 GB za przeniesienie numeru do Play lub RedBull MOBILE.
  • 10 GB za aktywację startera w trakcie trwania loterii.
  • 1 GB za to, że jesteś z nami. 1 GB na start dotyczy osób, które aktywowały numer w Play na Kartę lub Red Bull MOBILE na kartę przed 22.03.2021 r.
 • Za doładowanie w aplikacji Play24

  Im większe doładowanie, tym więcej GB dostajesz. Możesz zdobyć nawet 10 GB za jednym razem.

 • Za zakup pakietu w aplikacji Play24

  1 GB za zakup dowolnego pakietu za min. 10 zł.

  Promocyjne GB są ważne przez 30 dni.

Jak wziąć udział

Loteria i promocja trwają od 22 marca do 21 czerwca 2021 r.

Pobierz aplikację i załóż konto

Podczas rejestracji podaj numer telefonu lub e-mail i ustaw hasło do swojego konta w Play24.

Pobierz

Zarejestruj się w loterii i promocji

Potwierdź swój udział w loterii. Możesz od razu zapisać się do promocji GB od Play – wystarczy, że odpowiesz na pytanie. Na start dostaniesz określoną liczbę losów i GB.

Zdobywaj losy i GB

Każdy los to szansa na wygraną. Doładuj konto lub aktywuj pakiet za min. 10 zł w aplikacji Play24, żeby dostać kolejne losy i GB.

Graj o 100 000 zł

Co miesiąc masz szansę na nagrodę główną. Każdy sprawdzony los bierze udział losowaniu 100 000 zł.

Organizatorem loterii jest Agencja Reklamowa Fortis z siedzibą Warszawie.
Loteria i promocja GB od Play dostępne dla wybranych ofert.

Dodatkowe informacje

 • Loteria i promocja są dostępne dla nowych i obecnych klientów ofert na kartę w Play lub w Red Bull MOBILE. Wystarczy, że mają oni aktywne konto i korzystają z jednej z taryf: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę, RBM Energy na kartę, RBM na kartę 7 MNP, Internet na Kartę 5 zł, Internet na Kartę 9 zł, Internet na Kartę 19 zł, Internet na Kartę 50 zł, Internet na Kartę 2.0 za darmo, Internet na Kartę 2.0 5 zł, Internet na Kartę 2.0 9 zł lub Internet na Kartę 2.0 19 zł.

 • Nie, Loteria jest dostępna tylko w aktualnej wersji aplikacji Play24 (7.7 lub wyższej). Jeśli nie wiesz, czy Twoja aplikacja jest aktualna, wejdź do sklepu Google Play lub App Store i pobierz najnowszą wersję.

 • Jeśli korzystasz z oferty na kartę i nie widzisz Loterii w zakładce Dla Ciebie, najprawdopodobniej korzystasz ze starszej wersji aplikacji. Przejdź do swojego sklepu z aplikacjami (Google Play lub App Store) i pobierz najnowszą wersję Play24. Możesz też korzystać z taryfy, której nie obejmuje Loteria. Nic straconego! Wejdź do aplikacji Play24 w Szczegóły taryfy. Jeśli nie masz jednej z wymienionych wyżej taryf, możesz ją zmienić. Kliknij Zmień taryfę i wybierz jedną z dostępnych na liście.

 • Tak, jeśli mieszkasz w Polsce i spełniasz pozostałe warunki Loterii, możesz wziąć w niej udział. Pamiętaj, że w przypadku wygranej niezbędne będzie wypełnienie danych w formularzu odbioru nagrody m.in. adres zamieszkania czy numer dokumentu tożsamości.

 • Tak, jeśli masz ukończone 13 lat, możesz wziąć udział w Loterii, ale w przypadku wygranej konieczna będzie dodatkowo zgoda opiekuna prawnego.

 • Niestety Loteria rządzi się swoimi prawami i ta skierowana jest tylko do osób fizycznych (konsumentów). Jeśli chcesz wziąć udział, możesz np. kupić nowy starter i zarejestrować go na swój PESEL.

 • Tak, każdy nowy i obecny klient oferty na kartę wymienionej w regulaminie, może wziąć udział w Loterii. Aplikację Play24 możesz pobrać na dowolne urządzenie z odpowiednim systemem operacyjnym Android lub iOS i tam zarejestrować numer telefonu oferty Internet na Kartę. Pamiętaj, że w przypadku nagrody głównej organizator Loterii będzie mógł wydać nagrodę, jeśli uda mu się dodzwonić na numer telefonu, który jest przypisany do zwycięskiego losu oraz spełnione zostaną pozostałe warunki opisane w regulaminie.

 • Jeśli chcesz wziąć udział wystarczy, że kupisz starter Play lub Red Bull MOBILE i ściągniesz aplikację Play24. Po rejestracji nowego numeru w Loterii dostaniesz 10 losów na start. Możesz też przenieść swój numer od dotychczasowego operatora do Play na Kartę lub Red Bull MOBILE na kartę, a za udział w Loterii na start będziesz mieć aż 20 losów do sprawdzenia. Zobacz, jak przenieść numer i co jeszcze możesz zgarnąć: https://www.play.pl/kampanie/przenies-numer-na-karte

 • Każdy dostaje coś na start! W zależności od tego, od kiedy korzystasz z oferty na kartę dostaniesz:
  - 20 losów, jeśli Twój numer został przeniesiony do Play lub Red Bull MOBILE i aktywowany na dołączonej karcie SIM w czasie trwania loterii (od 22 marca 2021r. od godziny 9:00 do 21 czerwca 2021r.)
  - 10 losów, jeśli Twój nowy numer dołączony do startera Play lub Red Bull MOBILE został aktywowany w czasie trwania loterii
  - 1 los, gdy Twój numer został aktywowany przed 22 marca 2021 r.

 • Wystarczy wejść na listę losów do sprawdzenia w aplikacji Play24 (zakładka Dla Ciebie) i kliknąć „Sprawdź” przy wybranym losie. Pierwsze sprawdzenie losu pokaże, czy udało Ci się wygrać nagrodę natychmiastową (bon 300 zł lub 2000 zł na karcie przedpłaconej). Jeśli los był już przez Ciebie sprawdzony, tu ponownie zobaczysz jego wynik, numer oraz kod odbioru, potrzebne do formularza odbioru nagrody. Każdy sprawdzony los bierze udział w kolejnych losowaniach nagrody głównej, czyli 100 000 zł.

 • Na ekranie informującym o wygranej wystarczy, że klikniesz przycisk „Formularz odbioru nagrody” i wypełnisz dane. Jeśli nie wypełnisz od go razu, możesz to zrobić później. Wystarczy, że w sekcji Dla Ciebie wybierzesz „Twoja loteria” i raz jeszcze wejdziesz w wygrany los. Masz na to 72 godziny od momentu wygranej. Bon przekazujemy w postaci kodu na podany w formularzu adres e-mail. Kartę wyślemy pocztą lub kurierem pod wskazany adres.

 • Jeśli wygrasz bon, zdecyduj podczas wypełniania formularza odbioru nagrody, w którym sklepie chcesz go wydać. Do wyboru masz 1 z 5 sklepów:
  - Allegro
  - Empik
  - Media Expert
  - Douglas
  - Decathlon

 • Tam, gdzie chcesz! Karta przedpłacona działa podobnie jak zwykła karta płatnicza, z tym że znajduje się na niej 2000 zł. Możesz nią płacić za zakupy w dowolnym miejscu akceptującym tego typu płatności, również przez internet. Karta ma swój termin ważności umieszczony na awersie.

 • Nagroda główna losowana jest co miesiąc: 21 kwietnia, 21 maja i 22 czerwca 2021 r. Organizator Loterii losuje nagrodę spośród wszystkich losów, które od początku trwania Loterii zostały sprawdzone w aplikacji Play24. Sprawdzony los to taki, przy którym uczestnik kliknął „Sprawdź”, a następnie wybrał „Otwórz skrytkę”. Nagrodę główną może wygrać osoba, która spełnia warunki regulaminu Loterii i po losowaniu odbierze połączenie telefoniczne od Organizatora. Organizator zadzwoni pod numer telefonu, którego dotyczy wygrany los i przekaże link do formularza odbioru nagrody, a laureat musi go poprawnie wypełnić. Nagroda główna przelewana jest na konto bankowe.

 • Nie. Nagrody 300 zł i 2000 zł nie wymagają opłacenia podatku. Nagroda 100 000 zł to kwota, od której należy opłacić podatek w wysokości 11 111 zł, ale bez obaw! To nie Ty, a Organizator Loterii pokrywa te opłaty i odprowadzi je do właściwego Urzędu Skarbowego.

 • Tak, możesz wygrać wielokrotnie nagrodę natychmiastową (bon 300 zł lub 2000 zł na karcie przedpłaconej). Nagrodę główną możesz wygrać tylko 1 raz.

 • Jako zwycięzca nie możesz zrzec się nagrody na rzecz innej osoby. Nie możesz także żądać wymiany nagrody na inną lub ekwiwalent pieniężny.

 • W trakcie trwania Loterii możesz dostać maksymalnie 100 losów na jednym numerze telefonu. Pamiętaj, że możesz wziąć udział na więcej niż jednym numerze.

 • Im szybciej dołączysz do Loterii, tym masz większe szanse. W losowaniu nagrody głównej liczą się wszystkie losy sprawdzone od początku trwania Loterii. Aby zbierać więcej losów, wystarczy kupić pakiet lub doładować swoje konto za min. 10 zł w aplikacji Play24. Im wyższa kwota doładowania, tym więcej losów dostaniesz:
  - Doładowanie za 10-19 zł – 1 los
  - Doładowanie za 20-29 zł – 2 losy
  - Doładowanie za 30-39 zł – 3 losy
  - Doładowanie za 40-49 zł – 4 losy
  - Doładowanie za 50-99 zł – 5 losów
  - Doładowanie za 100 zł i więcej – 10 losów

 • Wystarczy, że podczas rejestracji w Loterii w Play24 odpowiesz na pytanie widoczne w aplikacji. Jeśli od razu nie potwierdzisz chęci udziału w promocji GB od Play, możesz to zrobić później, klikając odpowiedni przycisk widoczny przy Loterii. Na start dostaniesz tyle samo GB, co losów w Loterii. Podobnie jest z kolejnymi darmowymi GB. Dostajesz je, gdy w aplikacji Play24 kupisz pakiet lub doładujesz swoje konto za min. 10 zł. Im wyższa kwota doładowania, tym więcej GB dostaniesz:
  - Doładowanie za 10-19 zł – 1 GB
  - Doładowanie za 20-29 zł – 2 GB
  - Doładowanie za 30-39 zł – 3 GB
  - Doładowanie za 40-49 zł – 4 GB
  - Doładowanie za 50-99 zł – 5 GB
  - Doładowanie za 100 zł i więcej – 10 GB

 • Nie, promocja GB od Play jest dodatkową opcją Loterii. Nie musisz z niej korzystać, ale bardzo Cię do tego zachęcamy. Niezależnie od tego, czy wygrasz w Loterii, GB od Play zawsze wpadną na Twoje konto.

 • Niestety nie, zmiana oferty na abonament lub mix oznacza, że tracisz swoje dotychczasowe usługi i promocje, w tym także Loterię Play24 i promocję GB od Play. Zawsze możesz dokupić nowy starter Play na Kartę lub Red Bull MOBILE i wziąć udział w Loterii na nowym numerze.

 • Regulamin Loterii znajduje się na stronach www.play.pl (np. tu w sąsiedniej zakładce Dokumenty), w aplikacji Play24 oraz na stronie organizatora Loterii www.fortispromocje.pl

 • Reklamacje możesz złożyć na dwa sposoby:
  - pocztą tradycyjną na adres Organizatora:
  FORTIS – KOBYLIŃSKI, DAWIEC, CHRABONSZCZEWSKI Spółka jawna
  ul. Gawińskiego 7
  01 – 645 Warszawa
  z dopiskiem: reklamacja loterii – 'Loteria Play w aplikacji Play24'
  - e-mailowo na adres: loteriaplay@fortis.pl
  w temacie wiadomości wpisz „Loteria Play w aplikacji Play24”.

 • Reklamacja musi zawierać dokładne dane Uczestnika zgłaszającego reklamację (imię i nazwisko, nr telefonu, którego dotyczy reklamacja, dokładny adres zamieszkania wraz z kodem pocztowym), datę i miejsce zdarzenia, którego dotyczy reklamacja oraz przyczynę reklamacji, treść żądania reklamującego oraz opis okoliczności uzasadniających reklamację. W przypadku reklamacji składanych e-mailowo wskaż adres e-mail do odpowiedzi. Im więcej danych zawrzesz w zgłoszeniu, tym większa jest szansa na szybkie i sprawne wyjaśnienie.

 • Dostaniesz informację w ciągu 10 dni od otrzymania reklamacji przez Organizatora, nie później niż do 29 sierpnia 2021 r. Odpowiedź dostaniesz e-mailem, jeśli reklamacja była wysłana e-mailowo lub listem poleconym, jeśli reklamacja była wysłana pocztą.