NA KARTĘ

Zdobądź starter ze swoim
ulubionym Youtuberem

Jak zdobyć starter Team Play
Team Play

Poznaj startery

Disowskyy

Disowskyy

Przemek jest sympatycznym, szalonym youtuberem. Nagrywa gameplaye najczęściej z gier niezależnych, ale lubi też survival i horrory. Jego materiały są dynamiczne, często jest podziwiany za ilość słów, jakie wypowiada na minutę!

Szparagi

Szparagi

Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec uwielbiają zabawę gatunkami filmowymi, eksperymenty z formą i zaskakiwanie widzów. Komedie, thrillery, parodie, bitwy muzyczne… W skrócie – szalone pomysły i najpiękniejsze charakteryzacje na polskim YouTube!

Illuminar Gaming

Illuminar Gaming

Nieuczesana, Veggie, Delord, Innocent oraz Riptorek to przedstawiciele Illuminar Gaming, czyli jednej z najstarszych i najbardziej utytułowanych organizacji esportowych w Polsce. Możesz śledzić ich działania podczas transmisji live w internecie!

Blowek

Blowek

Od 2018 roku największy twórca na polskim YouTube. Na jego kanale znajdziecie gadżety, unboxingi, challenge i vlogi; często zaprasza do występów mamę lub przyjaciół. Jest pionierem w wyszukiwaniu i wyczuwaniu nowych trendów w internetowym wideo.

Manoyek

Manoyek

Siemanemaneczko to jedno z najbardziej popularnych przywitań na YouTube, a do tego jeden z największych kanałów o Fortnite i Brawl Stars w Polsce.

Friz

Friz

Karol to synonim poczucia humoru. Uwielbia zabawę przed kamerą i chce stale rozwijać swoje umiejętności. Jego kanał to swoisty fenomen – w ciągu roku stał się jednym z najbardziej znanych. Nie da się przewidzieć, czym jeszcze nas zaskoczy!

Izak

Izak

Piotr „Izak” Skowyrski to gwiazda światowego formatu – jeden z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów Counter-Strike: Global Offensive na świecie oraz jeden z najważniejszych influencerów w kraju. Kocha CS:GO, kocha grać i komentować.

Karolek

Karolek

Karolek jest pozytywny i otwarty. Dba o dobre relacje z widzami i chętnie wdaje się z nimi w długie rozmowy. Na swoim kanale podejmuje tematy gamingowe i organizuje wyzwania. Karolek interesuje się też e-sportem, ma własną organizację M1-Gaming.

Sitr0x

Sitr0x

Entuzjasta nowych technologii, gier i aplikacji mobilnych. Na co dzień student i założyciel dwóch kanałów na YouTube (chociaż raczej w odwrotnej kolejności). Uwielbia motoryzację i pizzę na grubym cieście.

Martin Stankiewicz

Martin Stankiewicz

Najbarwniejsza postać polskiego YouTube’a. Kolorowe są jego muszki, szelki i trampki, ale przede wszystkim filmy. Bawi, wzrusza i wciąga w swój świat, udowadniając, że dłuższych form fabularnych nam brakowało, a on tę lukę umiejętnie zapełnia.

Jak zdobyć starter

 • Odwiedź jeden z naszych salonów

  Ilość starterów jest ograniczona, dlatego może się zdarzyć, że w salonie, który wybierzesz, nie będzie startera, na którym Ci zależy. Spróbuj wtedy w innym.

  Znajdź salon Play

 • Zarejestruj numer, żeby korzystać z internetu

  Jeśli masz co najmniej 13 lat i dowód osobisty lub paszport, możesz zarejestrować numer w salonie. Jeśli nie masz takich dokumentów, przyjdź z kimś pełnoletnim i zarejestruj numer z dokumentem tej osoby.

 • Korzystaj przez 30 dni z 25 GB

  Przez 30 dni masz też rozmowy
  i SMS-y bez limitu.

Przedłuż ofertę po 30 dniach

 • Dalej korzystaj z oferty SOLO M

  Pakiet jest aktywny. Żeby dalej z niego korzystać musisz mieć na koncie 25 zł.

  • 10 GB internetu
  • Rozmowy i SMS-y bez limitu
  25 zł / 30 dni

  Doładuj w aplikacji: Play24 

 • Chcesz więcej internetu? Włącz pakiet SOLO L

  Pakiet cykliczny - włączony raz odnowi się co miesiąc, jeśli na koncie będą środki.

  • Internet bez limitu GB 15 GB z pełną prędkością. Po wykorzystaniu 15 GB nadal korzystasz z internetu, ale z ograniczoną prędkością. (15 GB z pełną prędkością)
  • Rozmowy i SMS-y bez limitu
  30 zł / 30 dni

  Włącz w aplikacji: Play24 

  Włącz kodem: *111*571*1# 

Aplikacja Play24Miej wszystko w jednej aplikacji

 • Sprawdzaj, ile masz GB i dokupuj pakiety internetu
 • Zaglądaj do aplikacji i zgarniaj bonusy
 • Kontroluj środki na koncie i błyskawicznie je doładuj

Zagraj o darmowe gigabajty

Tylko w Play24 trzęsiesz telefonem,
a GB same wpadają na Twoje konto.

Regulamin promocji

Dodatkowe informacje

Dokumenty