Mieszkaj
w Inteligentnym domu!

Mieszkaj wygodnie i bezpiecznie.
Wybierz zestaw Inteligentny dom, aby zarządzać
domem przez telefon, który masz zawsze przy sobie!

Inteligentny dom w Play

Dom, który dba o Ciebie

Zarządzanie smartfonem

W swoim smartfonie możesz w pełni kontrolować swoje domowe ogrzewanie, oświetlenie czy bezpieczeństwo.

Prosta instalacja

Do instalacji wystarczy internet i gniazdko z prądem - bez wiercenia, kucia i szpachlowania.

Sterowanie na odległość

Nawet kilometry od domu przygotujesz sobie odpowiednią temperaturę w mieszkaniu, wyłączysz światło w sypialni albo wygrzewając się na plaży sprawdzisz, czy sąsiad z góry nie zalewa Twojego mieszkania.

Rozsiadasz się wygodnie w fotelu z książką i tworzysz chwilę dla siebie. Ostatnie na co masz ochotę, to wstać, by włączyć lepsze światło. Jeszcze gorzej, kiedy jesteś już w wannie i w rozkoszowaniu się gorącą kąpielą przeszkadza rażące w oczy światło.

Mieszkanie to przestrzeń, którą dostosowujesz do swoich potrzeb. Tworzysz w niej miejsca idealne do odpoczynku, koncentracji, relaksu, rozrywki czy snu. A każda aktywność wymaga innego oświetlenia.

Zestawy Philips Hue pozwalają Ci ustawić światło w 16 milionach kolorów, dostosowywać jego natężenie, włączać je i wyłączać z poziomu smartfona. Siedząc przy biurku czy na kanapie, leżąc w łóżku lub wannie, a nawet będąc zupełnie daleko możesz w pełni kontrolować światło w całym domu.

W ułamku chwili i bez podchodzenia do włącznika światła zmienisz koncentrację przy pracy w imprezę, a imprezę w romantyczną kolację. Sprawdź, jak mieszka się w inteligentnym domu!

Dostępne urządzenia

Inteligentne żarówki E27 + router

żarówki Philips Hue E27

Zestaw z żarówkami Philips Hue z mocowaniem E27, akcesoriami i lampą Hue Go

Inteligentne żarówki GU10 + router

żarówki Philips Hue GU10

Zestaw z żarówkami Philips Hue z mocowaniem GU10, akcesoriami i lampą Hue Go

Idealna temperatura, to podstawa dobrego samopoczucia. Dlatego tak bardzo chcemy, otwierając drzwi po zimowym wypadzie poczuć w domu ciepło. A będąc już w łóżku odganiamy myśli o cieńszej lub grubszej kołdrze.

Inteligentne sterowanie temperaturą, to jednak nie tylko mieszkanie w komfortowych warunkach. To także spore oszczędności (nawet do 40%)!

Zestaw Honneywell jest prosty w instalacji i obsłudze. Dzięki niemu dopasujesz tryb ogrzewania w zależności od potrzeb. Możesz podzielić mieszkanie na strefy, a w każdej z nich ustawić inny czas i temperaturę. Połączenie systemu z internetem pozwala wygodnie sterować temperaturą w całym domu, nawet z poziomu smartfona.

Dlatego ani wcześniejszy ani późniejszy powrót, nie będzie przeszkodą, by po przekroczeniu progu czuć się, jak w inteligentnym domu.

Dostępne urządzenia

Inteligentny
termostat

Inteligentny termostat

Zestaw z głowicami termostatycznymi i niezbędnymi akcesoriami

Czasami chcesz odpocząć, więc pakujesz walizki i znikasz, tam gdzie niczym nie musisz się martwić. Szybciej niż można się spodziewać dopada Cię wątpliwość, czy drzwi są zamknięte, czy okno nie uchylone albo czy sąsiad z góry nie zalewa Twojej łazienki. Lista potencjalnych zagrożeń rośnie, a przyjemność z odpoczynku maleje.

Wybierając zestaw czujników Bezpieczny dom możesz dbać o swoje lokum z poziomu smartfona, gdziekolwiek jesteś.

Wystarczy dostęp do internetu, by dzięki czujnikom ruchu oraz czujnikom otwierania drzwi i okien sprawdzić, czy Twoje mieszkanie i zostawione w nim wartościowe przedmioty są bezpieczne. Czujniki zalania, czadu i dymu uchronią Cię przed katastrofami spowodowanymi przez sąsiadów lub wadliwe sprzęty.

Kamera z funkcją Night Vision i Baby Care to pomoc w opiece nad najmłodszymi, a gniazdko z miernikiem prądu ułatwi kontrolę domowych wydatków. Sprawdź, jak mieszka się w inteligentnym domu!

Dostępne urządzenia

Bezpieczny dom
5 czujników

Zestaw z pięcioma czujnikiami

Zestaw z czujnikiem ruchu oraz otwarcia drzwi i okien

Bezpieczny dom monitoring

Zestaw z kamerą

Zestaw z kamerą, czujnikiem ruchu, otwarcia drzwi i okien oraz inteligentnym kontaktem

Bezpieczny dom
2 czujniki

Zestaw z dwoma czujnikami

Zestaw z czujnikiem ruchu oraz otwarcia drzwi i okien

Bezpieczny dom
9 czujników

Zestaw z dziewięcioma czujnikami

Zestaw z kamerą, czujnikiem ruchu, dymu, czadu, zalania, otwarcia drzwi i okien, inteligentnym kontaktem