• Play Homebox TV

  100
  • internet bez limitu GB Internet bez limitu GB do wykorzystania w kraju. Po wykorzystaniu 40 GB nadal korzystasz z internetu z ograniczoną prędkością. 5,88 GB możesz wykorzystać w roamingu UE – zapłacisz wtedy za każdy rozpoczęty 1 MB, a 100 MB kosztuje 0,73 zł za każdy rozpoczęty kB. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejszy podstawowy pakiet krajowy.

   40 GB z pełną prędkością na
   w telefonie

  • rozmowy bez limitu Rozmawiaj bez limitów w Polsce ze wszystkimi krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarmymi. Rozmowy w roamingu UE bez dodatkowych opłat pod warunkiem większego korzystania z usług w kraju i częstrzego przebywania w kraju niż w roamingu UE w ciągu 30 dni.

   w Polsce i krajach UE

  • SMS/MMS bez limitu Wysyłaj SMS-y i MMS-y bez limitów w Polsce do wszystkich krajowych numerów komórkowych. SMS-y i MMS-y w roamingu UE bez dodatkowych opłat pod warunkiem większego korzystania z usług w kraju i częstrzego przebywania w kraju niż w roamingu UE w ciągu 30 dni.

   w Polsce i krajach UE

  • Logo TIDAL Usługę Logo TIDAL świadczy TIDAL Sp. z o.o.. Korzystanie z usługi wymaga aktywacji, pomniejsza pakiet danych, możesz ją wyłączyć. Aplikacja TIDAL dostępna jest dla systemu Android i iOS. Po upływie promocji, jeśli skorzystałeś/aś z niej minimum raz, pobieramy opłatę miesięczną 19,99 zł.

   6 miesięcy za 0 zł

  • Logo PLAYNOW Dostęp do atrakcyjnych kanałów telewizyjnych m.in. National Geographic, Disney, FOX, Eleven Sports oraz tysięcy godzin filmów, seriali i programów.

   33 kanały telewizji

  USŁUGI DO DOMU

  • internet bez limitu GB Internet bez limitu GB do wykorzystania w kraju. Po wykorzystaniu 150 GB nadal korzystasz z internetu z ograniczoną prędkością.

   150 GB z pełną prędkością na
   karcie
   do internetu

  • urządzenie TV BOX

   z dostępem do podstawowych
   kanałów telewizji naziemnej
   i aplikacji ze sklepu Google Play
   (Youtube, Player, Ipla) oraz pilot
   z funkcją wyszukiwania głosowego.

  • prezent do wyboru Swój prezent wybierasz przy zawieraniu umowy. Niezależnie od liczby umów w grupie, otrzymujesz jeden prezent, którego nie możesz później zmienić.

   jeden z pakietów telewizyjnych:
   HBO GO, EXTRA, SPORT, KIDS
   albo
   dodatkowe 50 GB na
   karcie do internetu