Prosta oferta on-line

Nowa umowa na 24 miesiące.

bez limitu

Rozmowy Rozmawiaj bez limitów w Polsce ze wszystkimi krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi. Rozmowy w roamingu w UE bez dodatkowych opłat pod warunkiem większego korzystania z usług w kraju i częstszego przebywania w kraju niż w roamingu UE w ciągu 30 dni.

SMS/MMS Wysyłaj SMS-y i MMS-y bez limitów w Polsce do wszystkich krajowych numerów komórkowych. SMS-y i MMS-y w roamingu w UE bez dodatkowych opłat pod warunkiem większego korzystania z usług w kraju i częstszego przebywania w kraju niż w roamingu UE w ciągu 30 dni.

20 GB

Internetu Pakiet 20 GB do wykorzystania w kraju. 4,62 GB możesz wykorzystać w roamingu UE – zapłacisz wtedy za każdy rozpoczęty MB, a 100 MB kosztuje 0,73 zł za każdy rozpoczęty kB. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejszy podstawowy pakiet krajowy.

Wybierasz ofertę bez telefonu za 55 zł/mies.

Możesz też dobrać jeden z 10 telefonów – sprawdź zakładkę „z telefonem

55 zł

miesięcznie za SIM

(cena abonamentu bez telefonu)
Dalej 

Wybierz telefon:

Dlaczego warto?

 • Zwrot w ciągu 14 dni

 • Darmowy kurier

 • Logo TIDAL

  Tidal przez
  3 miesiące za darmo Usługę Logo TIDAL świadczy TIDAL Sp. z o.o. Korzystanie z usługi wymaga aktywacji, pomniejsza pakiet danych, możesz ją wyłączyć. Aplikacja TIDAL dostępna jest dla systemu Android i iOS. Po upływie okresu promocji, jeśli skorzystałeś/-aś z niej minimum raz, pobieramy opłatę miesięczną 19,99 zł.

 • Logo PLAYNOW

  23 kanały telewizji internetowej
  w cenie abonamentu Oglądaj swoje ulubione filmy i seriale w PLAY NOW. W Polsce korzystasz z usług bez obciążania Twojego pakietu danych.

Dokumenty do pobrania

Wysokość abonamentu uwzględnia rabat 5 zł z tytułu wyboru e-faktury i terminowych płatności oraz rabat 5 zł z tytułu zgód marketingowych i na profilowanie.

Do czasu przeniesienia numeru (maksymalnie 6 miesięcy) udzielamy rabatu na abonament. Rabat na numerze tymczasowym na całą kwotę abonamentu tylko w ofercie bez telefonu, przy wyborze oferty z urządzeniem rabat o równowartości abonamentu w ofercie bez urządzenia.

Usługę Logo TIDAL świadczy TIDAL Sp. z o.o. Korzystanie z TIDAL pomniejsza pakiet danych. Po upływie okresu promocji pobieramy opłatę miesięczną 19,99 zł za Logo TIDAL. Tidal możesz aktywować do 31.03.2020r. Każdą usługę możesz wyłączyć.