Zaloguj do Play24

Sony Xperia U

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Sony Xperia U

  • Procesor 1,0 GHz
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix
  • GPS z nawigacją NaviExpert w Play
  • Dotykowy ekran 3,5 cala Sony Mobile Bravia Engine

Kolejny smartfon z rodziny Xperia, kontynuacja design'u większego brata Xperia S. Sony Xperia U wyposażona jest w dotykowy ekran 3,5 cala wykonany w technologii Sony Mobile Bravia Engine o rozdzielczości 854x480 pixeli. Szybki Internet do 14,4 Mbps oraz dotykowy ekran 3,5 cala stanowi doskonałą harmonie w przeglądaniu stron internetowych czy portali społecznościowych. Bardzo dobry aparat fotograficzny z matrycą 5 Mpix z lampą błyskową LED umożliwi Ci robienie zdjęć w słabym oświetleniu, a kamera pozwoli kręcić filmy w jakości HD (720p). 4GB pamięci wewnętrznej pozwoli Ci swobodnie zapisywać swoje ulubione zdjęcia, muzykę czy filmy.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń