Zaloguj do Play24

Sony Xperia M

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Sony Xperia M

  • Procesor 1 GHz Dual Core i 1GB RAM
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix z lampą LED i HDR
  • Tryb STAMINA – oszczędzający zużycie baterii
  • Dotykowy ekran 4 cale o rozdzielczości 854x480 pikseli

Jeden z najnowszych smartfonów od firmy Sony. Xperia M wyposażona jest w wysokiej klasy dotykowy ekran o wielkości 4 cale i rozdzielczości 854x480 pikseli. Rób zdjęcia aparatem o matrycy 5 Mpix z funkcją HDR dzięki której masz możliwość wykonywać zdjęcia wysokiej jakości nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Odkryj magiczny dotyk, który pozwoli Ci dzięki funkcji One-touch opartej na NFC udostępnianie Twojego kontentu. Wystarczy jedno proste kliknięcie, abyś mógł udostępnić swoje ulubione zdjęcia, filmy lub muzykę. Telefon wyposażony jest w wydajny procesor Qualcomm Snapdragon S4 Plus dual-core 1.0 GHz oraz 1 GB RAM, co pozwala na wydajne działanie i obsługę kilku zadań w tym samym czasie ale również obsługę wysokiej jakości gier. Wytrzymała bateria 1750 mAh oraz tryb STAMINA pozwoli Ci w lepszy sposób zarządzać zużyciem energii co znacznie wydłuży czas gotowości telefonu.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń