Zaloguj do Play24

Samsung S5610

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Samsung S5610

  • Aparat fotograficzny 5 Mpix z funkcją Auto Focus
  • Radio FM z RDS
  • Obudowa o grubości zaledwie 12,9 mm
  • Wbudowane aplikacje Twitter oraz Facebook

Klasyczna forma telefonu robi nowoczesne wrażenie dzięki wysokiej jakości metalowemu wykończeniu i nowatorskiemu wyglądowi. Obudowa o grubości zaledwie 12,9 mm sprawia, że telefon z łatwością mieści się w kieszeni czy w torebce. Urządzenie komfortowo i ergonomicznie leży w dłoni, a matowe i błyszczące metalowe wstawki czynią go gadżetem, który każdy chętnie będzie pokazywać w towarzystwie. S5610 wyposażony jest w zaawansowany aparat 5 Mpix, który uwieczni każdą ważną chwilę, przekształci każde wspomnienie w pamiątkę, którą możesz dzielić się z innymi. Szybki Internet 4G Ready - 7,2 Mbps, pozwali Ci utrzymywać kontakt z najbliższymi na portalach społecznosciowych

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń