Zaloguj do Play24

Samsung Galaxy Trend Plus

null

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Samsung Galaxy Trend Plus

  • Dotykowy wyświetlacz 4 cale
  • Wydajny procesor dual core 1,2 GHz
  • Nagrywanie filmów w jakość HD (1280x720)
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix z lampą błyskową

Ten niewielkich rozmiarów telefon działa na systemie operacyjnym Android JB oraz może pochwalić sie rewelacyjnym 4 calowym wyświetlaczem WVGA o rozdzielczości 480x800 pixeli. Trend Plus wyposażony jest w aparat fotograficzny 5 Mpix z lampą błyskową led, autofokusem oraz możliwość kręcenia filmów w HD (1280x720). Szybka transmisja danych w połączeniu z bardzo dobrym ekranem, umożliwia płynne surfowanie po Internecie oraz dzielenie sie zdjęciami i filmami z przyjaciółmi na Facebook czy Instagram. 4GB pamięci wewnętrznej oraz złącze kart pamięci microSD do 64 GB umożliwiają pobieranie i zapisywanie dużej ilości kontentu i zapisywania go w telefonie. Szybki procesor dual core 1,2 GHz znacznie poprawia wydajność smartfonu w stosunku do poprzedniej wersji zapewniając płynne i wydajne funkcjonowanie w każdych warunkach.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń