Zaloguj do Play24

Samsung Galaxy Core Plus

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Samsung Galaxy Core Plus

  • Dotykowy wyświetlacz 4,3 cala
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix z flesz LED
  • Wydajny procesor Dual Core 1,2 GHz i 768 MB RAM
  • Wewnętrzna pamięć 4 GB + złącze kart pamięci (do 64GB)

Następca dobrze znanego i lubianego smartfonu Galaxy Core, który od miesięcy pozostawał hitem sprzedaży. Smarfon ten wyposażony jest w wydajny dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz oraz 768 MB RAM co ma mu zapewnić bardzo płynne działanie nawet przy kilkunastu operacjach działających w tle. Core Plus wyposażony jest w duży dotykowy ekran o wielkości 4,3 cala i rozdzielczość 480x800 pikseli. Wyposażony jest również w aparat fotograficzny 5 Mpix z lampą błyskową led, autofokusem oraz możliwość kręcenia filmów w HD (1280x720). Smartfon posiada 4GB wbudowanej pamięci, oraz możliwość jej rozbudowy za pomocą kart microSD nawet o 64GB. Dodatkowym benefitem jest umieszczenie kilku użytecznych aplikacji Play m.in. NaviExpert Play, Play TV lub Audiobooki w Play.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń