Zaloguj do Play24

Samsung C3520

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Samsung C3520

  • Wytrzymała bateria
  • Aparat fotograficzny 1.3 Mpix
  • Duży czytelny wyświetlacz 2,4 cala
  • Łatwy dostęp do portali społecznościowych

Telefon, który otwiera przed użytkownikiem świat pełen wrażeń i wygody. Smukły i elegancki model z klapką dostępny jest w różnych kolorach, które można dopasować do własnego indywidualnego stylu. Poza mobilnością nie zapomniano także o rozrywce: oprócz standardowej funkcji komunikacyjnej możesz również włączyć swoją ulubioną muzykę w odtwarzaczu MP3 lub w Radio FM, a zdjęcia z aparatu 1,3 Mpix pozwolą zachować Ci niezapomniane chwile. Bądź zawsze w kontakcie ze znajomymi za pomocą komunikatorów, e-maila, Facebooka, Twittera bądź usługi ChatON. Wszystkie opcje są w zasięgu ręki dzięki wygodnej szerokiej klawiaturze oraz zaawansowanemu intuicyjnemu interfejsowi Paragon UX.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń