Zaloguj do Play24

Nokia Lumia 520

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Nokia Lumia 520

  • Wyświetlacz 4 cale IPS LCD
  • Bezpłatna pamięć w chmurze 7 GB
  • Pakiet Microsoft Office: Outlook, Word, Excel i PowerPoint
  • Bezpłatne mapy i nawigacja: HERE Maps, HERE Drive, HERE Tranzit

Nokia Lumia 520 to dotychczas najbardziej ekonomiczny smartfon Nokia wyposażony w system Windows Phone 8. Producent osiągnął doskonały kompromis pomiędzy nie wygórowaną ceną i jakością oraz możliwościami multimedialnymi. W dobrze wykonanych kolorowych obudowach pomieszczono wysokiej jakości wyświetlacz IPS o wielkości 4 cali. Dodatkowo ekran dzięki wysokiej czułości na dotyk może być obsługiwany w rękawiczkach co okaże się bezcenne zimą lub na rowerze. Wygodny interfejs systemu Windows dzięki dużym personalizowanym kafelkom zapewni intuicyjną obsługę od pierwszego kontaktu ze smartfonem. Zmieniając ich rozmiar, możesz dostosować najważniejszą dla siebie zawartość telefonu. Dynamiczne kafelki nieustannie i w czasie rzeczywistym aktualizują swoją zawartość na ekranie startowym dzięki czemu wystarczy rzut oka, by zorientować się, co nowego słychać. Zainstalowane aplikacje Outlook, Word, Excel i PowerPoint umożliwiają mobilną pracę z pakietem Office. Nokia Lumia 520 ma aparat fotograficzny 5 Mpix z funkcją automatycznego ustawiania ostrości oraz nagrywanie wideo z jakością HD 720p, 30 klatek/s.


Nokia wzbogaciła system Windows o swoje unikalne funkcjonalności. W aplikacji Cinemagraph możesz wzbogacić zdjęcia o ruch. Aplikacja Smart Shoot po jednym kliknięciu robi wiele zdjęć, z których możesz łatwo skomponować doskonałe ujęcie. Panorama zapewnia natomiast pełny obraz sytuacji. Dzięki bezpłatnym mapom HERE Maps nie sposób się zgubić. Z map można korzystać w trybie offline, bez opłat za transmisje danych. Usługa HERE Drive ułatwia dotarcie do dowolnego celu zarówno samochodem jak i pieszo.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń