Zaloguj do Play24

Nokia Asha 503

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Nokia Asha 503

  • Platforma oprogramowania Nokia Asha
  • Dotykowy wyświetlaczy 3 cale LCD
  • Wydajna bateria 1200 mAh
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix z lampą LED

Nokia Asha 503 wyróżnia się niezwykłym wzornictwem — ma korpus o odważnej kolorystyce otoczony przezroczystą obudową. Telefon ten nie tylko świetnie wygląda, ale jest też bardzo wytrzymały dzięki wysokiej klasy materiałom, takim jak ekran Gorilla Glass II. Aparatem 5 Mpix z wbudowaną lampą błyskową zrobisz zdjęcia, którymi warto się podzielić. Aby zacząć robić zdjęcia, wystarczy przeciągnąć palcem od ekranu blokady do aparatu. Udostępnianie zdjęć jest równie łatwe — jednym dotknięciem można przesłać je do Facebooka. Przy użyciu łączności 3.5G można szybciej i sprawniej używać aplikacji, oglądać wideo oraz wysyłać zdjęcia do serwisów społecznościowych i znajomych. W telefonie Asha 503 można korzystać z wielu dostępnych aplikacji, takich jak Facebook, Twitter, Line, LinkedIn, WeChat. Dzięki temu łatwo pozostaniesz w kontakcie ze znajomymi. W prezencie dostaniesz też dziesięć bezpłatnych gier, możesz więc zapomnieć o nudzie.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń