Zaloguj do Play24

LG Swift L9

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy LG Swift L9

  • Cienka obudowa – 9,1 mm
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix
  • Dotykowy wyświetlacz 4,7 cala
  • Wydajny procesor 1 GHz Dual Core

LG Swift L9 to wydajny smartfon działający w oparciu o system operacyjny Android. Posiada 1 GB pamięci RAM oraz szybki dwurdzeniowy procesor 1 GHz. Niezwykle wyraźny i jasny ekran typu AH-IPS qHD 450 nit ma przekątną 4,7 cala i rozdzielczość 540 x960 pikseli. LG Swift L9 posiada bardzo wydajną baterię o pojemności 2150 mAh wykonaną w innowacyjnej technologii Sio+ zwiększającej pojemność oraz trwałość co ma niebagatelne znaczenie w przypadku smartfonu. Telefon został wyposażony w unikalne funkcje takie jak Qtranslator czy QMemo. QTranslator pozwala na natychmiastowe tłumaczenie zeskanowanego tekstu — nie tylko pojedynczych wyrazów, lecz także całych zwrotów i zdań.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń