Zaloguj do Play24

LG Swift L7 II

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy LG Swift L7 II

  • Procesor 1GHz Dual Core
  • Aparat fotograficzny 8 Mpix
  • Duża pojemność baterii 2460 mAh
  • Dotykowy wyświetlacz IPS 4,3 cala

LG Swift L7 II to kolejny po L5 II i L3 II przedstawiciel nowej rodziny L w naszej ofercie. Seria druga to jeszcze wydajniejsze urządzenia, więcej możliwości, stylowy wygląd i atrakcyjna cena. Nowa generacja inspiruje wdziękiem i intuicyjną technologią. LG Swift L7 II to urządzenie które łączy to co najlepsze czyli system operacyjny Android Jelly Bean, dotykowy wyświetlacz IPS 4,3 cala WVGA, aparat fotograficzny 8 Mpix z AF, Wi-Fi, A-GPS, szybką transmisję danych do 7,2 Mbps oraz powiadomienia LED przycisku home. Telefon posiada wydajną baterię o pojemności 2460 mAh w technologii SiO +, która zapewnia długi czas pracy. Ciekawe rozwiązanie serii II, to przycisk Quick Button. Umożliwia on szybkie uruchomienie ulubionych funkcji i aplikacji bez konieczności wchodzenia w menu telefonu. Tak jak przy modelu L3 II, L5 II i tu warto wspomnieć o aplikacji Safety Care. Jeśli monitorowana osoba nie używa telefonu przez założony okres czasu, do jej najbliższych wysyłany jest sms z ostrzeżeniem oraz lokalizacją geograficzną. Gdy zadzwonisz do monitorowanej osoby otrzymasz sms z adresem pod którym się znajduje.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń