Zaloguj do Play24

LG Swift L5 II

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy LG Swift L5 II

  • Aparat fotograficzny 5 Mpix
  • Wyjątkowo długi czas pracy, dzięki baterii 1700mAh SiO+
  • Safety Care (powiadomienie wybranego adresata o niebezpieczeństwie)
  • Home Button LED (przycisk home w stylowy sposób poinformuje o zdarzeniach)

LG Swift L5 II to kolejny przedstawiciel nowej rodziny L. Seria druga to jeszcze wydajniejsze urządzenia, więcej możliwości, stylowy wygląd i atrakcyjna cena. Nowa generacja inspiruje wdziękiem i intuicyjną technologią. LG Swift L5 II to urządzenie które łączy to co najlepsze czyli system operacyjny Android Jelly Bean, aparat fotograficzny 5 Mpix z AF, Wi-Fi, A-GPS, szybką transmisję danych do 7,2 Mbps oraz powiadomienia LED przycisku home. Telefon posiada baterię o pojemności 1700 mAh w technologii SiO+, która zapewnia długi czas pracy. Ciekawe rozwiązanie to przycisk Quick Button. Umożliwia on szybkie uruchomienie ulubionych funkcji i aplikacji bez konieczności wchodzenia w menu telefonu.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń