Zaloguj do Play24

LG Swift F5

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy LG Swift F5

  • Procesor 1GHz Dual Core
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix
  • Dotykowy wyświetlacz IPS LCD 4,3 cala
  • Pojemność baterii 2150 mAh

LG Swift F5 łączy prędkości dostarczającą najwyższy komfort korzystania z internetu z doskonałej jakości wyświetlaczem i wydajną baterią 2150 mAh. W baterii zastosowano przełomową technologię SiO+ pozwalającą znacznie zwiększyć pojemność zachowując płaską konstrukcję. Nad wydajnością telefonu czuwa procesor Dual-Core 1,2 GHz i 1GB pamięci RAM. Wszystko to uzupełnione jest przez użyteczne funkcjonalności wspomagające pracę lub przepędzające chwile nudy. Ekran 4,3 cala qHD w technologii IPS pozwala na komfortowe użytkowanie bez obaw o zmęczenie wzroku, dzięki wiernemu odzwierciedleniu naturalnych barw. System Android z bogactwem aplikacji w Sklepie Play zapewni dostęp do wielu przydatnych narzędzi oraz ciekawych gier, które dzięki silnej specyfikacji smartfonu oraz szybkości 4G LTE nie zawiodą najbardziej wymagających graczy.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń