Zaloguj do Play24

HTC Desire 500

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy HTC Desire 500

  • Pierwszy odcinek audiobooka „Święty Chaos”
  • Dotykowy wyświetlacz 4,3 cala
  • Bardzo wydajny procesor Quad Core 1,2 GHz
  • Aparat fotograficzny 8 Mpix z lampą błyskową

Najnowsze smartfon HTC z rodziny Desire. HTC Desire 500 wyposażony jest w wysokiej jakości aparat o rozdzielczości 8 Mpix z bardzo jasnym obiektywem z przesłoną f 2.0 oraz czujnikiem BSI umożliwiającym wykonywanie zdjęć w słabym oświetleniu. Dzięki dodatkowemu modułowi Beats Audio telefon dostarcza moc niezwykłych muzycznych wrażeń. Nowy interfejs HTC Blink Feed zapewnia szybki dostęp do najświeższych informacji oraz portali społecznościowych na ekranie głównym. Bardzo wydajny procesor Qualcomm Snapdragon Quad Core 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci RAM zapewni wygodne i efektywne korzystanie ze smartfonu. Dzięki współpracy Play i HTC dostaniesz w prezencie rewelacyjnego audiobooka „Święty Chaos”. To wyjątkowy audiobook - pierwszy w Polsce – audioserial napisany całkowicie z myślą o wersji audio przez scenarzystę i pisarza Cezarego Harasimowicza. W głównych rolach występują: Grażyna Wolszczak, Łukasz Simlat czy Robert Więckiewicz.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń