Zaloguj do Play24

Alcatel one touch Star

  • featuresAndroidSystem operacyjny Android

Szczegóły smartfona

Najważniejsze cechy Alcatel one touch Star

  • Dwurdzeniowy procesor 1GHz
  • Dotykowy wyświetlacz 4 cala AMOLED
  • Aparat fotograficzny 5 Mpix z lampą LED
  • Pamięć wew. całkowita 4GB, micro SD do 32 GB

Kompaktowy Alcatel one touch Star to wysokiej jakości telefonem, przeznaczonym na rynek masowy, który został opracowany dla tych, którzy szukają dobrze wyglądającego smartfona a jednocześnie oczekują bezkompromisowo wydajnego telefonu. Elegancka obudowa z dużym, jasnym wyświetlaczem zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ten smartfon jest dla ludzi o dobrym smaku, ceniących wspaniałe wzornictwo i zabawę kolorem. Jest idealnie stworzony, aby zmieścić się w każdej kieszeni. Alcatel one touch Star wyposażony został w 4 calowy wyświetlacz AMOLED, aparat fotograficzny 5 Mpix z lampą LED oraz dwurdzeniowy procesor 1GHz dzięki któremu można bez problemu korzystać ze wszystkich funkcjonalności tego smartfonu w jednym czasie.

Ceny w innych abonamentach

Telefon który właśnie oglądasz to smartfon, czyli zaawansowany technologicznie telefon z systemem operacyjnym.

zasiegNiektóre smartfony są domyślnie skonfigurowane w taki sposób, że bez Twojej wiedzy czy aktywności mogą łączyć się z internetem (np. w ramach aktualizacji lub synchronizacji aplikacji lub systemu).

telefonW instrukcji obsługi lub na stronach internetowych producenta znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak kontrolować korzystanie z transmisji danych w telefonie.

Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń