Zaloguj do Play24

Oferta

Play Domowy

Play Domowy

 
 

Podpisz umowę na 24 miesiące, a otrzymasz telefon stacjonarny już od 1 zł

Telefon stacjonarny w Play, to łatwa aktywacja bez instalacji gniazdka i kabli. Wybierz najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie.

Wybierz ofertę
Miesięczny abonament 25 45 65
Minuty do Play i na stacjonarne 60 min 300 min 1000 min
Czas trwania umowy 24 m-ce 24 m-ce 24 m-ce
Dla osób przenoszących numer oraz dla Abonentów
Dodatkowe minuty przez 6 m-cy 30 min 150 min 500 min
Cena telefonu Maxcom MM705BB 19 1 1
 
 Maxcom MM705BB

Maxcom MM705BB od1

Nowy Model Maxcom MM705BB to elegancja oraz bezpieczeństwo w jednym. Telefon został wyposażony w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8″. Przyjazne i graficzne menu w użytkowaniu jest intuicyjne.

Model posiada funkcję SOS, dzięki której użytkownik może poczuć się bezpiecznie w każdej sytuacji. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby w razie konieczności szybko wezwać pomoc. Dodatkowo telefon został wyposażony w klawisz I.C.E (ang. In Case of Emergency - w nagłym wypadku), rozpoznawany przez ratowników na całym świecie. Dzięki tej unikalnej i wyjątkowej funkcji, użytkownik ma możliwość umieszczenia informacji o sobie w jednym miejscu tj. grupa krwi, choroba, alergia oraz kogo powiadomić w nagłym wypadku.

Oprogramowanie telefonu zostało przygotowane ze specjalną dbałością o każdy szczegół, dzięki któremu ułatwiamy i podnosimy poziom bezpieczeństwa Seniorów. Telefon posiada radio bez konieczności podłączania zestawu słuchawkowego, latarkę, budzik, kalendarz, notatnik, Talking Clip - wypowiadanie numeru przychodzącego, funkcję głośnomówiąca oraz powiększanie rozmiaru czcionki w wiadomościach SMS.

Model MM705BB w zestawie posiada ładowarkę biurkową. Idealny do osób ceniących praktyczne rozwiązania.


 

Kup w Salonie Play
Dokumentyrozwiń Gdzie kupić? Jak zamówić?rozwiń