Zaloguj do Play24

Promocja

Ekstra doładowanie

Zaproś znajomych
- odbierzcie bonusy

 
 

Jeszcze więcej złotówek za doładowanie!

Ty i Twoi znajomi korzystacie z oferty Play na Kartę? Doładujcie swoje konta razem, a zyskacie do 30% wartości doładowania i bonus 5 zł dla każdego.Jak skorzystać z promocji?

  • Wejdź na profil Play na Facebooku. Znajdź sekcję Doładujcie się w Parze w aplikacji Strefa Doładowań Play.
  • Doładuj swoje konto za minimum 10 zł i zachęć znajomych aby doładowali swoje konta.

Jeśli Twój znajomy doładuje konto w ciągu 48 godzin od Twojego zaproszenia za minimum 10 zł, to każdy z Was może odebrać bonus 5 zł ważny 30 dni, do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMSy i MMSy.

Pamiętaj, że Ty i Twój znajomy musicie potwierdzić odebranie bonusu w aplikacji Strefa Doładowań Play, Doładujcie się razem – Moje Bonusy.


  • Możesz odebrać dwa bonusy za doładowanie kont w parze w ciągu miesiąca.
  • Każde Twoje doładowanie w aplikacji Strefa Doładowań nagradzane jest bonusem w wysokości 30% wartości doładowania dla oferty Lubię to! i Play na Kartę Lubię to!
    lub bonusem 15% wartości doładowania dla ofert FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play Fresh oraz Oferty RedBull Mobile na Kartę i Oferty RedBull Mobile na Kartę II.
  • Program nie dotyczy oferty Play Online na Kartę i Nowy Play Online na Kartę. Bonus zostanie przyznany w ciągu 7 dni od momentu zgłoszenia do Programu.
Dokumentyrozwiń