Zaloguj do Play24

Stan kontaPowrót

Obsługa Klienta

Jak sprawdzić
stan konta?

Gdzie możesz to zrobić:

Play 24 Play24 Telefon Kod USSD

Szukasz czegoś innego?

 
 
 
 

 

Stan konta to informacja, ile megabajtów pozostało Ci do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym. Wszystkie informacje o stanie konta znajdziesz w Play24 w zakładce „Moje konto”.

Jeśli nie wiesz, jak zarejestrować się w serwisie, zapoznaj się z artykułem "Zarządzanie kontem", w którym dokładnie opisaliśmy ten proces.

Jeśli posiadasz ofertę Play Internet, w aplikacji Play Internet (Play Online) z którą łączysz się przez internet wprowadź kod *111# i z menu wybierz 1 - Stan konta.

Stan konta w telefonie

Jeżeli chcesz sprawdzić stan konta przez telefon i jesteś w zasięgu Internetu Play, włóż kartę SIM Play Internet do telefonu działającego w sieci Play, wpisz kod *101# i zatwierdź go zieloną słuchawką.

Dajemy Ci również możliwość sprawdzenia stanu Twojego konta gdziekolwiek jesteś, dzięki aplikacjom Play24 dostępnym dla systemów Android oraz iOS, a także mobilnej wersji serwisu Play24.

Wystarczy, że dodasz numer MSISDN karty znajdującej się w Twoim modemie do istniejącego konta lub założysz nowe konto w Play24 a następnie zainstalujesz aplikację na swoim telefonie.

Sprawdź jak skorzystać z aplikacji:

Stan promocyjnych środków

Aby sprawdzić stan promocyjnych gigabajtów włóż kartę SIM do telefonu i wybierz kod *107#.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny? Ikona potwierdzenia że artykuł był przydatny Ikona potwierdzenia że artykuł nie był przydatny

Dziękujemy za informację!

Dziękujemy za informację! Postaramy się poprawić. Prosimy, napisz nam czego zabrakło!

 

Dziękujemy za informację!