Zaloguj do Play24

Stan kontaPowrót

Obsługa Klienta

Jak sprawdzić
stan konta?

Gdzie możesz to zrobić:

Play 24 Play24 Telefon Kod USSD

Szukasz czegoś innego?

 
 
 
 
shadow shadow shadow shadow

 

Stan konta to informacja, ile megabajtów pozostało Ci do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym. Wszystkie informacje o stanie konta znajdziesz w Play24 w zakładce „Moje konto”.

Jeśli nie wiesz, jak zarejestrować się w serwisie, zapoznaj się z artykułem "Zarządzanie kontem", w którym dokładnie opisaliśmy ten proces.

Jeśli posiadasz ofertę Play Internet, w aplikacji Play Internet (Play Online) z którą łączysz się przez internet wprowadź kod *111# i z menu wybierz 1 - Stan konta.

Stan konta w telefonie

Jeżeli chcesz sprawdzić stan konta przez telefon i jesteś w zasięgu Internetu Play, włóż kartę SIM Play Internet do telefonu działającego w sieci Play, wpisz kod *101# i zatwierdź go zieloną słuchawką.

Dajemy Ci również możliwość sprawdzenia stanu Twojego konta gdziekolwiek jesteś, dzięki aplikacjom Play24 dostępnym dla systemów Android oraz iOS, a także mobilnej wersji serwisu Play24.

Wystarczy, że dodasz numer MSISDN karty znajdującej się w Twoim modemie do istniejącego konta lub założysz nowe konto w Play24 a następnie zainstalujesz aplikację na swoim telefonie.

Sprawdź jak skorzystać z aplikacji:

Stan promocyjnych środków

Aby sprawdzić stan promocyjnych gigabajtów włóż kartę SIM do telefonu i wybierz kod *107#.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny? yes no

Dziękujemy za informację!

Dziękujemy za informację! Postaramy się poprawić. Prosimy, napisz nam czego zabrakło!

 

Dziękujemy za informację!