Zaloguj do Play24

Konto abonenta PlayPowrót

Obsługa Klienta

Jak sprawdzić
stan konta?

Gdzie możesz to zrobić:

Play 24 Play24 Telefon Kod USSD

Szukasz czegoś innego?

 
 
 
 
shadow shadow shadow shadow

Czym jest stan konta?

Stan konta to informacja, ile megabajtów pozostało Ci do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym. Wszystkie informacje o stanie konta znajdziesz po zalogowaniu w Play24 na stronie Moje konto.

Jeśli nie wiesz, jak zarejestrować się w serwisie, zapoznaj się z artykułem "Zarządzanie kontem", w którym dokładnie opisaliśmy ten proces.

Jeśli posiadasz ofertę Play Internet, w aplikacji Play Internet (Play Online), z którą łączysz się przez internet wprowadź kod *111# i z menu wybierz 1 - Stan konta.

Jak sprawdzić stan konta w telefonie?

Jeżeli chcesz sprawdzić stan konta przez telefon i jesteś w zasięgu Internetu Play, włóż kartę SIM Play Internet do telefonu działającego w sieci Play, wpisz kod *101# i zatwierdź go zieloną słuchawką.

Dajemy Ci również możliwość sprawdzenia stanu Twojego konta gdziekolwiek jesteś, dzięki aplikacjom Play24 dostępnym dla systemów Android oraz iOS, a także mobilnej wersji serwisu Play24.

Wystarczy, że dodasz numer MSISDN karty znajdującej się w Twoim modemie do istniejącego konta lub założysz nowe konto w Play24 a następnie zainstalujesz aplikację na swoim telefonie.

Sprawdź jak skorzystać z aplikacji:

i
 
 

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny? yes no

Dziękujemy za informację!

Dziękujemy za informację! Postaramy się poprawić. Prosimy, napisz nam czego zabrakło!

 

Dziękujemy za informację!